Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EP-ben a Tisza párt lesz a...

Az EP-ben a Tisza párt lesz a legbefolyásosabb magyar párt?

Figyelt kérdés
A Néppárti frakció tagjaként úgy gondolom komoly ráhatásuk lesz az európai ügyekre. A Fidesszel Meloni sem akar szövetkezni, nem lett volna jobb, ha bent maradnak ők is a Néppártban? Értem én, hogy nem mindenben értettek egyet, de mégiscsak jó lett volna, ha nem szorítják ki saját magukat a kispadra és válnak függetlenként jelentéktelenné. A fizetésr persze így is megkapják, csak ettől az országnak még nem lesz jobb.

jún. 18. 19:43
 1/8 felkelhetetle ***** válasza:
78%

Igen, ez tényszerüen kijelenthető, a Fideszből EU nagytöbbségének is elegük van és a bukásukat szeretnék, minden bizonnyal a Tiszát a tenyerükön fogják hordozni.

Hogy nekünk ebből lesz-e valami hasznuk, azt meg a majd az idő eldönti, a Tisza, mint párt mindenképp jól fog járni.

jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Reméljük nem fogják a lipsik seggét nyalni, mert akkor mennek a kukába.
jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Már rég jelentéktelenné váltak.

Belföldön a fidesz alsóbb szintű szavazótáboráben - akik krumpliért húzkodják az ikszet - ennek különösebb jelentősége nincs, mert ők még a hazai viszonyokkal sincsenek tisztában, ergo nem is fognak tudni erről a dologról. A nemzeti 11 pedig jó pénzért elvakarózik meg szipuzik még 5 évig.

jún. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 felkelhetetle ***** válasza:
0%

3


Ti csak nézzétek le továbbra is a magyar embereket, szépen meglátszott eredménye az választáson, szerencsére ezzel a mentalitással ki is nyirtátok Gyurcsányékat.

Szép munka, köszönjük. :)

jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább legbefolyásoltabb. Frakciófegyelemből megszavaznak pár lmbtq, migránsos, ukrajnás javaslatot és ott tartanak mintha Gyurcsányékkal álltak volna össze. A Fidesz is azért különbözött a néppárttal össze mert más volt a magyar érdek és más a néppárt érdek (2022 választás másra nem hagy következtetni). Nem úgy működik a néppárt hogy minden tagjáért tűzbe megy hanem hogy van pár főkolompos párt (alapító tagországok illetve nagy országok patinás pártjai) de a többi párt örüljön hogy osztoznak velük a levegőn és cselekedjenek vezénylés szerint
jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 felkelhetetle ***** válasza:

5


Gondolom márciusban te azok közé tartoztoztál, akik teljes torkukszakadtából mondogatták, hogy ,,kipukkadt a lufi".

:))

jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Fel se lett fújva. Nem láttam se a kormányt lemondani sem Rogánt menekülni. Be lett csatornázva a Tisza pártba az a tömeg akik a tanáros katás homo stb tüntetéseken voltak. Az összes ellenzékis média rátett egy bélyeget Magyarra hogy most érte kell rajongani. Amit csinált azt én is elértem volna meg kutyasétáltató Jóska is , sőt Gizi is a bérszámfejtőktől. Lufis szöveggel nemigen találkoztam csak azzal hogy mit ért el 2 hónap alatt. Tényleg mit? Tisztesen kikapott, de ez sikerült már sokaknak. Vona teljesítményét én nagyobbnak tartom/tartottam mert noha ő csak 1milliós táborig vitte de éppkézláb médiatámogatás nélkül
jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen ők. Bár nagyobb kérdés hogy mire mennek vele, mert a legtöbb kérdés nemzeti hatáskörben maradt.
jún. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!