Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc tényleg nem...

Gyurcsány Ferenc tényleg nem csinált semmit és tönkretette az országot, valamint a 2006-os tüntetésen agresszívan lépett fel a tüntetőkkel szemben és utasította a rendőröket ami miatt tényleg lőttek ki szemeket?

Figyelt kérdés
Gyurcsány magam a sátán de olyan sokan nem szeretik... tényleg ilyen miniszterelnök volt abszolút? Akkor még nagyon kicsi voltam ezekre nem emlékszek az ő kormányzására
jún. 14. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

8@ orbán viktor csapnivaló miniszterelnök, Magyarországnak senki nem ártott nála többet!


gyurcsányban viszont egyetértünk, szintén pocsék volt, akárcsak a most regnáló KISZ-titkár kollégája!


Csak azért nem rombolt ennyit, mert nem volt rá ideje.


Mondjuk az tény, hogy legalább az ország nemzetközi megítélése egy fokkal jobb volt, de az sem neki volt köszönhető, mert a külügyminisztert nem is az ő pártja adta, hanem az SZDSZ.


Viszont a hülyeségek mantrázása helyett lásd be, hogy a régió egyik legdrágább energiaárait fizetitek. A fillér maga romlott iszonyatosan sokat, nálatok volt Európában a legmagasabb infláció (budipapír értékű forint mellett!), rosszabb lett az átlagkereset reálértéken, mint Romániában!


Sokkal drágább hiteleket vesztek fel katyóra mint az IMF valaha volt, még az unokáitokat is eladósítjátok!


Óriási az államháztartási hiány, alacsonyak a bérek, magasak az árak.


Veregetik a mellüket, hogy kicsi a rezsi - de egy magyarországi ember a fizetése sokkal nagyobb százalékát költi el energiaárakra, mint a drágább rezsit fizető országokban lakók (mert ott voltak BÉRFEJLESZTÉSEK, nem a multik rabszolgaállamaivá tették az országot, mint orbán)!


A külpolitikátok BORZALMAS, Trianon óta nem volt ennyire elhibázott!


Rengeteg EU-támogatást elvesztettetek, most még büntetést is kaptok. Orbán és Szijjártó miatt elszigetelődtetek az EU-ban, a NATO-ban, még a V4-ek között is!


Lassan gazdaságilag a csőd szélén tántorgó diktatúrákon kívül ország nem áll szóba veletek, borzalmas, amivé a jelenlegi rezsim züllesztette Magyarországot, és sajnos az egész magyarságot besározta.


Mindeközben rohad minden, az orvosok, tanárok, értelmiségiek, fiatalok menekülnek az országból, egy rutinműtétre is hatalmas várólisták vannak, az oktatási rendszer romokban (a funkcionális analfabetizmus szintjén teljesítenek a PISA-teszteken), az EU legkorruptabb országa lett Magyarország, Bulgáriával holtversenyben, civil társadalom jóformán nincs is, borzalom, amit orbán művelt Magyarországgal.


De gyurcsányban egyetértünk: tény, hogy majdnem ilyen gyalázatos miniszterelnök volt mint a jelenlegi, és ha több ideje lett volna, talán még orbánon is túltett volna (akármilyen nehéz feladat is alulteljesíteni).

jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"2006-os tüntetésen agresszívan lépett fel a tüntetőkkel szemben" Ez azért nem teljesen úgy volt, ha a tüntetők lettek volna csak, akkor nem kellett volna agresszíven fellépni a rendőröknek. Én is ott voltam, de kimondottan balhézni, felhergelni a tüntetőket és én már bánom, de napi 5 ezer forintért csináltam a balhét. Honnan jött a pénz, azt nem tudom. Mikor állt a cirkusz, a rendőröknek nem sok választása volt.
jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy gumilövedékes fegyverrel eleve nem lehet pontosan célozni a lövedék formája miatt,nem lehet olyat hogy ~50 méterről szándékosan kilőjük valaki szemét.

Még ha nem is céloznak a felsőtestre hanem csak a tömeg feje fölé figyelmeztetésként-a gumilövedék pályája esni kezd és lehet hogy 20-30 méterrel távolabb már fejmagasságban lesz,nem az első sorban állót éri találat.

Manapság is rendszerben lehet gumilövedékes tömegoszlató fegyver,sőt még hatásosabbat is beszerezhetett a rendőrség és nem is félnének használni hasonló erőszakos tüntetéseken.Akkor Orbán is "szemkilövető" lenne?

Persze ő is azt mondaná hogy nem ő adott utasítást a fegyver használatára hanem az illetékes rendőri vezető a helyszínen vagy a parancsnokságon.

jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!