Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Vitézy nyer a baloldal...

Ha Vitézy nyer a baloldal szerint akkor csalás lesz , ha Karácsony akkor nem?

Figyelt kérdés
jún. 13. 12:58
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Jó és szerinted mi kell az ukraszavazáshoz?


Karácsony kérte?


Na ugye, tudja hogy elbukná!

jún. 13. 13:15
 12/34 A kérdező kommentje:
*újraszavazáshoz?
jún. 13. 13:16
 13/34 anonim ***** válasza:
83%

"Természetesen igen. A marxisták mindig mindenhol csalást kiáltanak, ahol nem az ő emberük nyer. Ha az övék nyer, az pedig a demokrácia győzelme :D"


Világos. Akkor ezért vekegnek a fideszesek hogy számolják ujra a szavazatukat az ál-ellenzéki jelöltük javára.

jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Szerintem egy új választásnál nagyon kevesen mennének el. Időközi választásokon is elmegy kb. 20 %. Akkor meg ezen problémázna mindenki.
jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
65%

Azért ez egyszerű: a választási törvényben világos le van fektetve mi számít érvényes szavazatnak. Most kamerák előtt az összes érvénytelennek ítélt szavazatot újra átnézik:


- Ha van benne tévesen érvénytelennek ítélt szavazat és ez fordít a helyzeten, el kell ismernie a Karácsonynak, hogy Vitézy a polgármester

- Ha van benne tévesen érvénytelennek ítélt szavazat, de ez nem fordít a helyzeten, el kell ismernie Vitézynek, hogy Karácsony a polgármester

- Ha egy tévesen érvénytelennek ítélt szavazat sincs, el kell ismernie Vitézynek, hogy Karácsony a polgármester


Nem olyan bonyolult ez. A bonyolult az lesz, hogy akárkit hoznak ki pénteken győztesnek ilyen közgyűlési összetétellel rohadt nehéz dolga lesz.

(És személyszerint én ennek tudatába már nem is akarnám magamnak a pozíciót, szenvedjen a másik azzal, hogy működésképtelen lesz Budapest. De ez én vagyok.)

jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
92%

Bal oldali vagyok, de Vitezyre szavaztam. Most akkor mivan kérdező? Nem gondolom hogy lenne csalás bár igen fura, hogy az első kerületbe betelepítettek 900 venezait szavazni. De én mindkét jelölt győzelmének örülök.

Kérlek titeket vetkőzzétek le a bal-jobb ellentétet, itt csak magyar emberek vannak.

jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű
jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
73%

Ez a szabályzat is eléggé túl van csavarva, úgy lenne a legegyszerűbb, hogy 1db X a lapon -> érvényes ha indul a jelölt.


1db-nál több X -> érvénytelen bárhova is kerül.


Aztán kész.


Az, hogy valaki 2db X-et rak az semmiképpen nem kéne, hogy elismert legyen, tök mindegy kikre rakott.

jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
39%
Nemigaz nem tudtak volna bélyegzőt előre csináltatni VISSZALÉPETT felirattal. Sokkal gyorsabb is lett volna, nem kellett volna vonalzózni...
jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

16.

"Kérlek titeket vetkőzzétek le a bal-jobb ellentétet, itt csak magyar emberek vannak."


Nem, sajnos magyar és külföldi érdekek vannak!

jún. 13. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!