Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki Szentkirályit húzta...

Ha valaki Szentkirályit húzta csak be akkor az a szavazat miért nem mehet Vitézynek, hiszen a baloldal is azt mondja hogy Vitézy a fidesz embere valamint Szentkirályi is azt mondta hogy javára lépett vissza?

Figyelt kérdés
jún. 13. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem kérdezted komolyan ugye?
jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert ez nem így működik:)
jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Kérdés, hogy így érvényes e a szavazat?

Tudomásom szerint csak akkor, ha Szentkirályit és Vitézyt is behúzta...

Viszont annyiban tökéletesen egyetértek veled kedves kérdező, hogy ahol szinte láthatatlan módon húzták át Szentkirályi nevét és valaki ezért őt ikszekte be, azt tulajdonképpen " megtévesztették", ezért lett érvénytelen a szavazta.

Ezért én azt tartanám korrektnek, ha ÚJ szavazás lenne, és csak Karácsony és Vitézy neve szerepeljen a szavazólapon....

jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"szinte láthatatlan módon húzták át Szentkirályi nevét"

. Van erre konkrét példa?

Láttam képeket, de olyat nem, ahol ne lett volna áthúzva szabályosan.

jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Én is egy cikkben láttam képet, ahol ceruzával volt kihúzva halványan, nem tudom az valós kép volt-e,deaz valóban nem feltűnő, ha valaki nem jól lát, nem jók a fülke fényviszonyai és nem követte az eseményeket, hogy magától tudja hogy visszalépett esetleg.
jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3 Lehet, hogy adott körzetben ilyet is elrendelnek, de nem valószínű.

Az érvényesség pontosan meg van szabva. A vita abból van, hogy egyes szavazókörökben nem ugyanazt tekintették érvényesnek mint másikban. Ha ezt tisztázták és egyformán döntenek, akkor nem kell újra szavazni.

jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem lehet tudni, hogy kire szavazott volna, ha észreveszi, hogy Szentkirályi ki lett húzva. Gyakorlatilag persze csalás, hogy alig láthatóan húzták ki.
jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Legyünk jóindulatúak, vegyük úgy, hogy azt gondolták jó az így is, hiszen áthúzták, csak nem gondoltak bele, hogy nem mindenkinek látszik ugyanúgy bent a szavazófülkében, mint kint az asztalnál amikor csinálták.

A lényeg, hogy jött egy felvetés, hogy esetleg ez probléma lehet, a 2 jelölt között csak 300 szavazat a különbség, miközben megdöbbentően sok, közel 25 ezer az érvénytelen szavazat, már azért is érdemes átnézni, hogy utána ne lehessen mindenféle teóriákat gyártani.

Ha Vitézy vesztett akkor vesztett, ezt ő is előre elismerte. Ha viszont csak azért áll így az eredmény, mert egyébként érvényes szavazólapokat tévesen érvénytelennek tekintettek, akkor azt javítani kell. Így ha Vitézynek csak 20 szavazattal lesz kevesebbje, akkor is tuti lesz, hogy ő vesztett, könnyebb elfogadni, mintha lebegne, hogy talán nem is ő vesztett, csak nem nézték át újra.

jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Aki ennyire hülye szavazó, ott már abban sem lehetsz biztos, hogy nem előbb Vitézyre szavazott, majd meggondolta magát és inkább az Ásványvízre. Tehát nem tudod eldönteni mi volt a szándék.
jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!