Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter a gyerekes...

Magyar Péter a gyerekes kirohanásával azt idézi elő,hogy pont ugyanúgy csak alákérdező újságírókkal akar szóba állni,mint Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Most még azért muszáj neki minél több helyen szerepelni,de ha mondjuk miniszterelnök lenne,akkor nem lepne meg,ha csak azokkal állna szóba,akik alákérdeznek. Már most úgy viselkedik,mint egy hisztis óvodás,ha szembesítik a hazugságaival, vagy keményebb kérdéseket kap. A magyar nép már annyira elszokott ettől,hogy az újságírókat lincselik meg nyilvánosan,ha esetleg mernek valami keményebbet kérdezni,miközben pont ez lenne a feladatok,hogy a minden hájjal megkent politikusokat valamilyen szinten szembesítsék,vagy legalább megszorongassák. Egy valamirevaló politikusnak kezelnie kell az ilyen helyzeteket, még akkor is,ha mondjuk ez igaztalan vád lenne vele szemben,akkor is nevetséges így kirohanni,ezzel saját magát járatja le, de egyébként nem tudom elképzelni,hogy egy kereskedelmi tv,ami abból él,h minél többen nézik egy hónapon keresztül ne hívná meg azt az embert,akire a legtöbben kattintanak rá az egész médiatérben.

jún. 12. 09:24
A kérdező szavazást indított:
Igen,Magyar Péter azt várja az újságíróktól,hogy megsimogassák a buksiját,bárki aki nem ezt teszi arra ráereszti a trollhadseregét
Nem,Magyar Péter bármilyen kemény kérdésre válaszolni fog miniszterelnökként is,és elmegy majd mindenféle médiumba,még ha az nem is baráti vele
21 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

Miért gondolod, hogy miniszterelnök lehet belőle?


De ha - esetleg - az is lesz, akkor nem lesz olyan önálló, hogy ő döntsön abban, hogy hova megy nyilatkozni, vagy hova nem.

jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Mi volt ezen gyerekes? Többször is megkérdezte, hogy van-e kérdés? Rónai pedig csak provokálta. Értelmes ember nem áll le idiótákkal vitatkozni, a legjobb, amit tehetett, hogy otthagyta Rónait a francba.
jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
15%

#2

Ebben a szituációban ki az egyik és ki a másik?


Mert, ha valaki veszi arra a bátorságot, hogy Rónai Egont idiótának nevezze, az ...


Rónai Egon egyedül okosabb, mit az összes volt NER-lovag együttvéve.

jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 hypno ***** válasza:
32%

Szerintem rosszul gondolod.

Eddig a kampánnyal volt elfoglalva és ebben az összes médium partner is volt azzal, hogy tudósítottak róla.

Most hogy sikert ért el, az már nem hír, hát próbálnak valahol olyan fogást találni rajta, amit el lehet adni, minthogy a hirdetési időnek akkor van értéke, ha valaki nézi is.


Ügyesebben is otthagyhatta volna Rónai Egont, mondjuk azzal a felütéssel, hogy akarják e másról is kérdezni, minthogy hívták-e a TV-be, mert ezzel most nem akar foglalkozni. És akkor Rónainál lett volna a labda, hogy hibázzon.

De ez már mindegy. Ami történt megtörtént.


A kérdés az, hogy megengedheti-e magának, hogy agyonhallgassák, eldugják, vagy a jelenlegi építkzési időszakban mindegy mit, csak beszéljenek róla.

jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nevetséges,h listázza az ATV munkatársait, meg ilyen pitiáner dolgokkal foglalkozik,h Hont András milyen hülyeségeket beszél az ÖT-ben,meg miért vannak letiltva a kommentek meg mittomén. Mintha nem is a kormányt akarná leváltani,hanem az ATV ellen háborúzik,mintha ez lenne az ország legnagyobb problémája. Ennyi támadás után teljesen jogos,hogy a szerkesztő szembesíti a hazugságaival. Valamit muszáj reagálniuk erre a végtelen és nemtelen vádaskodásra,amit MP velük szemben folytat. De mondom,továbbra se értem, MP-nek miért jó személyes háborút folytatni egy tv csatorna ellen. Ezzel maga alatt vágja a fát.
jún. 12. 09:58
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Úgy tűnik.
jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

"Mintha nem is a kormányt akarná leváltani, ..."


Nem is azt akarja.


Amit vele akart tenni, azt már elérte. Hogy ezután mit fog tenni, az majd kiderül.

jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 hypno ***** válasza:
39%

#5


Azért írtam, hogy lehett volna ügyesebb.

Megjegyzem nem ő kezdte, de már ennek sincs jelentősége.

jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy nem ő kezdte? Bármilyen médiában lesz néhány kis újságíró,aki kritizálni fogja, akkor ő majd ezt mondja,h ja nem én kezdtem és majd háborút indítok ellenetek,csak mert Hont András csúnyákat mond rólam az Öt-ben. Ezzel kb. a facebookon trollkodó Hont András emeli fel a saját szintjére,vagy ő süllyed le mellé,ahogy tetszik.
jún. 12. 10:24
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

#9

Miért gondolod, hogy ő magasabb szinten van, mint Hont András?

jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!