Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Győrben volt a legnagyobb...

Győrben volt a legnagyobb meglepetés?

Figyelt kérdés
Ki gondolta volna, hogy a Momentum-LMP és civil összefogás által támogatott Pintér legyőzheti a fideszes Dézsit? Közben Borkai is szép százalékot kapott.

jún. 12. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Minden tiszteletem a győrieknek!!
jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1# Mármint az ellenzéki győzelemért. Viszont szégyen, hogy Borkai is kapott 27, vagy mennyi százalékot. Annak az embernek vastag bőr van a képén, hogy egyáltalán a botránya után még indulni mert a választáson.
jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1: Mi a tisztelet oka? Vagy most kit tisztelsz egyáltalán?

Dézsi (30%) és Borkai (27%) is elég sokat kapott. Sőt! Ők ketten (a két fideszes) jóval többet, mint Pintér (31%)? Mindhárom kb. 1/3-d szavazatot kapott. A két fideszes meg kétszer annyit, mint Pintér.

jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha Borkai nem indul, nyer Dézsi? Igen, a "fideszes volt" logika alapján nyert volna, de alapból azért szavaztak az emberek Borkaira, mert elegük volt Dézsiből.
jún. 12. 09:38
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
3# Az ellenzéki győzelmet tisztelem. Ha elolvastad volna, írtam is, hogy Borkai 27%-a mennyire szégyen... Akárhogyis is, az 1.hely az ellenzéké. Viszont Miskolc, Debrecen, meg Nyíregy elbújhat a sarokba szégyenében... Tudjuk, hogy a keleti végeken kik miatt nyert a Fidesz...
jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Borkai helyében rég visszavonultam volna. Utcára nem szívesen lépnék ki, nehogy leköpjenek. És még indul a polgármester választáson. Ezt hívják nulla önkritikának..
jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: Nekem elég sok győri ismerősöm van. Borkait még így is sokkal jobban szeretik, mint Dézsit. Dézsi állítólag borzalmas főnök, borzalmas kolléga, jót még nem hallottam róla. Na jó, szereti az állatokat és a zenét, ez legalább pozitív :D
jún. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7# Ja.. Borkai meg a nagy konzervatív családapa.. Luxusjacht prostikkal, aha.. Vicc. A politikusi szakmától rég vissza kellett volna vonulnia, élje inkább a magánéletét.
jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: De hát ez a lényeg, hogy őt még így is sokan visszasírják. Akkor milyen lehet a másik??
jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5: látod, pont ezt nem értem. Ellenzék 31%, fidesz 57%.
jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!