Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter jobban tette...

Magyar Péter jobban tette volna, ha a stúdióból kiviharzás helyett a cipőjével ütötte volna az asztalt, mint anno Hruscsov elvtárs az ENSZ-ben?

Figyelt kérdés

jún. 11. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem csinàlt ilyet Hruscsov, egy csak egy legenda, ami a korabeli propagandànak az agyszülemènye.
jún. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Magyar Péter janiskodni akart.
jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Ettől szinte bármi jobb lett volna...

De amúgy ebben a helyzetben egy igazi férfi ki tudja mondani hogy tévedtem! És elnézést tud kérni a korábbi kirohanásai miatt.

Még az is jobb lett volna ha kimagyarázza vagy hazudja hogy majd később utánanéz ennek.

Vagy kinyitja és elkezdi megnézni, vagy bármi!

De ez hogy mint egy hisztis picsa besértődik és elmegy...na ez egészen felháborító!

jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Konkrétan az volt csípőből a reakciója, hogy hazudott, mondott 2 évszámot (a lista alapján az is valótlan volt). Amúgy is ki a f.szom hiszi el, hogy napra pontosan tudja, hogy mikor nem kereste az ATV? De folyékonyan, rezzenéstelen arccal. Aztán feláll és kimegy. Ezt akármelyik Fidesz politikus megirigyelné.
jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

#4

Iszonyat gáz volt, de még lesz sok ilyen amúgy.

Ez az ember csak egy infulenszer...

Kérdés hogy mennyire fog lesüllyedni ha rájönnek az emberek.

jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

"Ez" úgy érzi, hogy mindenkibe beleállhat, lassan ok nélkül is.

Ő egy jó minta lesz ezek miatt sokaknak?

jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, milyen ország lesz harminc év múlva Magyarország helyén, de ha valakik szándékoznak bármit is ezzel a földterülettel, bekészíthetik a műsorhoz a pattogatott kukoricát...
jún. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy szíjjat előkaphatott volna, hogy szétverje az egész studiót. Mit képzelnek ezek, hogy szembesítik meg leckéztetik ?
jún. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól tette, edződjön csak az öcsi és ne csak vállban. Én szemem előtt példakép lett a srác hiszen a szektavezér csak erőből ért és szükség is lesz rá, ilyen harcosokra. Talán annyi hogy én ráborítottam volna az asztalt a qva papírjaival együtt és a maradék hajánál fogva cipeltem volna ki a folyosóra ahol már Bohár Daniék várták mi lesz a fejlemény.
jún. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#3 Mitől olyan biztos ez hogy valós a dosszié tartalma? Mi olyan biztos hogy Péter igazat mondott? Nincsen egyik fél állitására sem bizonyíték, ráadásul az atv érvelése mely szerint Péter hazudott megkérdőjelezhető a Tulajdonos és a kormány közötti kapcsolat miatt. Az atv iterjúra hivta, nem kioktatásra ami ellentétes az etikai irányelvekkel, ha valakit egy témára hívsz meg interjúra, majd teljesen más témát kezdesz el. Ez tisztességtelen és megtévesztő a meghívottal szemben.


Forrás: [link]

jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!