Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor az LMP és a Fidesz...

Most akkor az LMP és a Fidesz lepaktáltak egymással?

Figyelt kérdés

Vitézy LMP színben indult Bp főpolgármestereként.


Szentkirályi Fidesz színekben.


A visszalépése Vitézy javára, nyilván egy előre megkoreografált taktikai lépés volt. Hiszen a Fideszre sosem volt jellemző, hogy csak úgy visszalép az ellenzék javára. Főleg egy ilyen fontos helyen. Nyilván a cél az volt, hogy két teljesen elentétes szavazótábort egyesítsenek.


Ez viszont az jelent, hogy a Fidesz és az LMP összejátszottak, titokban megegyeztek. Mert biztos hogy a Fidesznek voltak követelései ezért, és fordítva is is.


Erről elemzést még nem hallottam, de szerintem nagy csalódás ez az LMP szavazóknak. Mert akkor mégsem más a politika ennél a pártnál sem :D



jún. 11. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen és karácsony is a fidesz embere karácsony a kék fideszes de a narancsfidesz és támogatta úgy látszik hogy ő nyerjen
jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Igen, kedves kérdező, itt a minden színű fidesz IS jelen van, mindenkivel IS le vannak paktálódva.

Mostmár igazán kitalalhatnák a balliberális szavazók,hogy Magyar Péter milyen színű fidesz?.... szerintem kényszerzubbony színű fidesz a Tisza 🤣🤣

jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Az LMP egy vicc. (a tobbi is, de most roluk van szo)

Egy fideszes milliardos fia altal vezetett part indit egy orban rokon ex fideszes allamtitkart a polgarmesteri szekert, vele szemben a fidesz az utolso pilklanatban bejel;ent egy jelentektelen senkit, akit aztan a varakozasoknak megfeleloen vissza is hivtak.


Ezt hivjak trojai falonak. Majdnem be is jott a fideszes taktika, nehany szaz szavazaton mult csak

jún. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3:

Amúgy tényleg most olvasom... Vitézy a Fidesz-es kormányban azért prominens funkciója volt. És utána is zsíros helyekeet kapott. Nyilvánvaló hogy a Fidesz által kitartott katona.


Akkor az LMP színében való indulás csak álca volt. Hogy hozzá vonzzák be a nem Fidesz-es, de Karácsonyt elutsaító szavazókat. Szentkirályit pedig azért indították, hogy a Fidesz-es szavazókat nyerjék meg.


És mivel a Fidesz-es elvakultakat (tisztelet a kivételnek) könnyebb "átirányítan" (azok bármire rávehetők), azért Szentkirályi "visszalépett", hogy a Fidesz szavzókat is hozzácsapják az ál-LMP-s Vitézyhez. És így akartak egy Fidesz-es főpolgármestert megnyeretni.


Ejha... ez ám a demokrácia :D :D


Elég csúnya átbaszás ez mindkét szavazótábornak, de főleg az LMP-seknek. Szerintem az LMP így akart kicsit a Fidesz által kínált tortából kapni. Nem jött össze. Így a dupla vagy semmi játékból az LMP-nek a semmi maradt. Eladta a lelkét, átbacta a szavazóit, és szerintem az LMP-nek ezzel ennyi is.

jún. 11. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!