Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MP válaszolt már arra, hogy...

MP válaszolt már arra, hogy az ATV nyilvánosságra hozta az általuk küldött megkeresések listáját?

Figyelt kérdés

jún. 10. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Biztos megint hisztizik egyet (Németh Sándor!, propagandista!!!), aztán annyi.
jún. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 az, hogy az atv propaganda adó, tény, és pont nem MP hisztije.
jún. 11. 00:07
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
2: Ez mióta tény?
jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 évek óta nyilvánvaló. Én régebben néztem, de már jóideje nem teszem, mert egyértelmű, melyik oldalra húznak és kinek a megbízásából kérdeznek.
jún. 11. 00:09
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ott a facebookján én már olvastam. Ha történik valami aljasság a propaganda részéről, mindig megnézem az FB oldalát. Elég nevetséges bizonyíték, röhejes, nem csoda ha otthagyta őket.
jún. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 igen, de azóta az ATV kirakott egy rakat dátumot, hogy mikor keresték. Erre még nem érkezett tőle reakció, bár azt mondta, hogy neki is vannak sms-ei...
jún. 11. 00:19
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, szokásosan, egyelőre, hatalom híján, perrel fenyegeti őket is; aztán ha nyer, akkor hírhamisítóként mindet lecsukatja. Ahogy azt nagyon nagy Péter elképzeli.
jún. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!