Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az eredményeket kielemezve a...

Az eredményeket kielemezve a Fidesz ezzel a támogatottsággal megint 2/3ot kapott volna? Ez a valaha volt legrosszabb eredmény?

Figyelt kérdés
jún. 10. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a DK-nak 2/3ad ennyi lenne már minden idők győzelmének hírdetné
jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
%arányosan vagy hogy? 2014-ben ogy-n 44,9% volt, tegnap ep-n végül 44,7 és 44,8% között zárt
jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Most Budapest sokkal simább volt az ellenzéknek, nem lenne meg a 2/3.
jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

2: 2014-ben azért lett meg a 2/3, mert majdnem minden egyéni körzetet vittek az országban - és így is csak éppen hogy.

Tegnap ez nem jött volna össze.

jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 tudom jól. Én ugyan nem számoltam utána de hány választókerületben veszítettek volna most a 106-ból? Budapesti 18 jelentős részét.... azon kívül csak nagyon mutatóban
jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2014-ben Budapestből is vittek 12-őt. Most csak kettő vagy három lett volna meg nekik.

Vidéken biztosan bebukták volna (mint általában) Szegedet és Pécset, de hogy azon kívül milyen eredmények lettek volna, szerintem kideríthetetlen, mivel teljesen más az EP rendszere - és vidéken most még a Tisza nem is indult.

jún. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: meg lehet, hogy Hódmezővásárhelyhez most Lázár János is kevés lett volna.
jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
6 ácsi. Ep eredményekből spekulálunk most. Azt átváltva meglepően jól teljesített volna a Fidesz Budapesten mert a Tiszások a Tiszára szavaztak volna minden választókerületben ....és Budapesten ha nagyon nagyon picivel de ott is jobb volt a Fidesz a Tiszánál
jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8: 2022-ben, amikor a Fidesz a legjobb eredményét érte el listán, Budapesten csak a XVII. kerületet tudták behúzni. Ezt a választást inkább ahhoz kellene hasonlítani. 2010-ben a XIII. kerület kivételével még mindent, és 14-ben is vittek hat kerületet.
jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Illetve 14-ben 10 választókerületet vittek, nem hatot.
jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!