Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit szóltok...

Fideszesek! Mit szóltok hozzá, hogy Budapesten a pártotok egyik jelöltje sem lett főpolgármester?

Figyelt kérdés
Ha geri olyan rossz lenne levaltottak volna. Meg így is, hogy a kormány gancsolja, igyis szeretik.

jún. 10. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

De ez csak a Fővárosiak fele... egyre tolódik el a fideszesek felé ez az arány..kár vagy nem kár. Nem óriásival nyert Karácsony ,ezt fejeltitek el. A Budapesten élők felének nem ő kell(ett) volna.

A baloldaiak csak azért szavaztak rá sok esetben, hogy nehogymá' a Fideszre szavazzak...ideológiai alapon..

jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fideszes vagyok és Karácsony Gergelyre szavaztam.
jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A baloldaiak csak azért szavaztak rá sok esetben, hogy nehogymá' a Fideszre szavazzak...ideológiai alapon."


Kivancsi lennek, a kormanypartiak kozul hanyan szavaztak az LMP-s Vitezyre csak azert, hogy ne Karigeri legyen a fopolgi

jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
#1 Már bocs, de a fideszesek vajon nem ideológiai alapon szavaznak, hogy mindegy mi van csak Orbán legyen? Könyörgöm, a Fidesznek egy évtizede semmilyen programja nincs, egyedüli pártként. Aki rájuk szavaz, az szinte mind csak azért teszi mert a propagandát elhiszi és nehogy már gyúúcsány meg a libsik nyerjenek. Semmilyen épkézláb objektív érvet nem lehet mondani a Fidesz mellett, a komplett kormányzásuk a propagandaharsogásban merül ki.
jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Várható volt, Budapesten több a balos. Mondjuk elég szoros meccs volt.

Ami nekem furcsa, az a sok érvénytelen szavazat.

jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
#5 Fideszesek IQ-ját ismerve szerintem mind Szentkirályit húzgálta be, hiába volt áthúzva. :D
jún. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Fideszes ismerősök páran rendesen mondogalódtak ezen.

Hála az égnek,a fővárosiak többségének még helyén van az esze,nem mosta át az agyukat a szenny propaganda.

jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!