Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kutatóintézetek most jól...

A kutatóintézetek most jól dolgoztak, jól mértek?

Figyelt kérdés
Nem vagy nagyon minimálisan esik szó róluk, de ahogy látom személy szerint, 2022-höz képest, most aránylag jól beletaláltak. Legalább is átlagolva határozottan bejött a számítás. A 21 Kutatóközpont urnazáráskori kutatása, meg kis túlzással majdnem tűpontos lett. Ti hogy látjátok, megérdemelnek most egy buksi simit?

#Kutatóelemzők
jún. 10. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Most nagyon elégedett vagyok a munkájukkal
Jól dolgoztak
Rosszul dolgoztak
Nagyon elégedetlen vagyok velük, teljesen benézték
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
A Nézőpont megint magasan a vesztest hozta ki győztesnek főpolgiként, szóval nem egységes.
jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


A főpolgármesteri előrejelzést szerintem ne nézzük, ember legyen a talpán, aki szerencse nélkül megtudná mondani, hogy 371-371 ezer mellett 300 szavazat különbséggel ki lesz a győztes. :)

jún. 10. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy részük igen, más részük nem. A Publicus meg a Republikon teljesen lejáratódott.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..

jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2: ja, jó, akkor ne nézzük, ha valami megcáfolja az állításodat...


Nem azt mondtam, miért nem tudták, ki fog nyerni, hanem hogy Vitézynek 7%-os előnyt mértek, és az eredmény majdnem kimaxolta a hibahatárt.

jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, a Publicus meg a Republikonnak valóban túlzóan erősen fog a tolla a DK-s számoknál. Ami eléggé fura, mert a DK-s intézet az IDEA meg reális számokkal dolgozik.
jún. 10. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt összehasonlíthatod:

[link]

jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!