Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka hogy Miskolcon...

Mi az oka hogy Miskolcon ilyen győzelmet aratott a Fidesz, mikor 5 éve még nem kértek belőlük?

Figyelt kérdés

5 éve még pozitív példának hoztam fel hogy "lám, Miskolc jól választott, nem kért a lopásból", erre most toronymagasan nyer a Fidesz megint, az ellenzék sehol se volt.

Mi az oka hogy Miskolc 5 év alatt így "visszafideszesedett"? Nem tetszett nekik hogy fejlődik a város?



jún. 10. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Észhez tértek.
jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Feltehetően az, hogy Tóth-Szántai Józseg személyisége és programja megnyerő volt.


Tóth-Szántai hangsúlyozta, hogy ha Miskolc nem kezdi meg a felzárkózást, akkor végleg a multba ragad. Azonnali változásokat ígért: karrierlehetőségek, járatsűrítések, köztisztaság.

Számomra viszont a legszimpatikusabb a seriff rendszer bevezetése, mivel Miskolcot Európa legveszélyesebb városai között tartják számon, így ennek a városnak szüksége van egy ilyen biztonsági rendszerre.


(Miskolci vagyok, nem szavaztam senkire)

jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Mivel az ellenzék 2 jelöltet indított a Fidesz könnyen nyert.. ennyi történt.
jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pontosabban:


*Tóth Szántai József


#2 voltam

jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak seriffek Miskolcon?
jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az lehet az oka, hogy rájöttek hogy az ellenzéki polgármester nem hoz csodát, hanem egyszerűen csak megbüntet érte a Fidesz. Sokkal kevesebb pénzt kapott Miskolc miután ellenzéki lett a polgármestere, így a közéleti színvonal is lecsökkent. Ezt nem akarták tovább.

Nem szeretetből szavaztak a Fideszre, hanem kvázi kényszerből, hogy ne romoljon még tovább az életszínvonal a kelleténél.

jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Látták hogy még rosszabb a dollárbaloldal
jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Második befutó egy pesti orvos volt, harmadik egy áruló aki kitúrta Veres Pált, negyedik egy kutyás mentő, ötödik a mi hazánkos, hatodik egy építőipari vállalkozó, hetedik pedig egy vízszerelő.


Az orvos és a nő kampánya abból állt, hogy egymást szidták.


Viszonylag könnyű győzelme volt a fideszesnek, mert volt mögötte hátszél, lejött hozzá Lázár János, beszélt Nagy Mártonnal. Mivel médiából jött az úr értett a marketinghez is, jókat ígért, jók voltak a plakátjai stb.


Reméljük jó Polgármestere is lesz a városnak

jún. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

1) Tóth-Szántai József fazonja nagyon előnyös. 50-es éveiben járó, körszakállas, szigorú vezető és kiskutya tekintet egyszerre. Az embereknek bejött a karaktere.

2) Hihetetlen mértékű marketing volt mögötte. Miskolcon szinte nem volt olyan villanyoszlop, amin ne lett volna ott a fotója. Az egész város tele volt plakátolva vele. A Fidesz többet költött itt a marketingre, mint a többi párt összesen.

3) Veres Pál után a Fidesz keményen büntette Miskolcot. Nagyon visszavették a pénzeket, példát akartak statuálni. A magyar nép pedig szolgalelkű. Jó kutya módjára gyorsan visszakullogott a Fideszhez, reménykedve néhány jutalomfalatban.

4) Itt nem volt a Magyar Péter pártjából jelölt. A TISZA kb megsemmisítette az összes többi baloldali pártot. Viszont én nagyon kíváncsi lennék, hogy az itt népszerű Lehoczky László a TISZA jelölésében indult volna, akkor mi lett volna a végeredmény.

5) Hajrá Mi Hazánk Mozgalom!

💚

jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!