Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz eredményei az Uniós...

A Fidesz eredményei az Uniós választásokon: 2004=47%, 2009=56%, 2014=51%, 2019=52%, 2024=44%. Mitől ez a bezuhanás? Befuccsolt a háborús kampány?

Figyelt kérdés
jún. 10. 15:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%
Mert több hívet már nem tudnak magukhoz csábítani, aki az agymosásra fogékony volt az már régen fideszes, a többi ember meg sugárban okád tőlük, így elérték a maximumot, ehhez vegyük hozzá hogy mivel a Fidesz szavazóbázisának jó része nyugdíjas, így gondolom sokan kihaltak, megint mások meg akik nem kő fideszesek, csak az ellenzéket jobban utálták, ők meg átpártoltak Magyar Péterhez.
jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Én bizony vérfideszes vagyok és a barátaim,családom is mind azok, mert az ember csak értelmes emberekkel barátkozik. Ahogy nálatok is csőlátású ballibsi mindenki. Egyetértesz? Sokan nem mentek el a kegyelmi ügy és az infláció miatt. DE! Egy országgyűlési választáson mindenki elmenne, mert nem lehet az országot migránsokra, pedofil travesztikre hagyni.


Viszont azt észre kell venni, hogy ez egy nagyon jó 2/3-os eredmény a Fidesznek. Ha csak az 5%-ot elért pártokat, szavazatokat veszed már 46%. Ott a Mi Hazánk ami a Fidesz szatellit pártja ugye 6% al és már listáson is megvan a 52%!!


Aze gyéniben is behúztunk volna szinte mindent. Győrben nézd meg, a Borkaira adott szavazatok is mind Fideszesek lesznek Hoppá!🙏🏻👍🍊

jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom eldönteni, hogy a 22-es csak valamiféle paródiát ad elő, vagy tényleg ennyire agykárosult....🤔
jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
#22 ugyanez a dilemmám :I
jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!