Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan szavazhattak át vajon...

Sokan szavazhattak át vajon Karácsonyra Szentkirályi visszalépése miatt?

Figyelt kérdés

Azért ilyen szerencséje nem lehetett Karacsonynak. A rogáni művek jól kitalálták, hogyha visszavonják Szentkirályit, akkor majd lesz Vitézynek esélye a győzelemre.


De szerintem pont az történt, hogy aki bizonytalan volt, szerintem ilyen 150-200.000 ember, azok inkább Karácsonyra szavaztak le, meg sokan lemorzsolódtak Vitézyről. Cserébe kapott 200.000 Fidesz szavazót. A Mi Hazánkosok szektaként szerintem leszavaztak Grundtnerre. A Tiszások pedig sokan nem szavaztak, ahogy M.P sem, vagy Karácsonyra, mert ő nem fideszes.


Mit gondoltok?



jún. 10. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Bárki bármit ír, az csak elmélet. Úgy is történhetett meg nem is. Sosem fog kiderülni.
jún. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem ismerősi körömben az volt a tapasztalat, hogy aki baloldali, liberális stb de Vitézyre szavazott volna, az nagyon is összeárt vasárnap, és elment szavazni. Plusz a fideszhez hasonló retorika a baloldalon is működött. Ha Vitézyre szavazol, akkor Orbánnak adod Budapestet. És ezt sokan nem hagytuk.
jún. 10. 15:13
 3/9 A kérdező kommentje:
*összezárt és elment Karacsonyra szavazni
jún. 10. 15:14
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Milyen szerencséről beszélsz? [link]

Ennyin múlott,egy további ilyen akción.legközelebb százszor ennyi migráns fog szavazni mert nem bízzák a véletlenre még egyszer.

jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

“Nekem ismerősi körömben az volt a tapasztalat, hogy aki baloldali, liberális stb“


Kihagytad az “ÉS hülye” jelzőt…


Én is baloldali liberális vagyok és maradtam Vitézynél. Nyilván büdösebb lett így, de Budapest jövője fontosabb volt számomra mint a sértettség és a pártpolitika.

Semmi értelme nem volt Karácsony Gergelyt megválasztani, csak nézd meg a közgyűlést. Nem értem, hogy lehettek tényleg ilyen hülyék ha tudjátok hogy melyik ember lenne jobb vezető, de nem szavaztok rá hiúságból és csak mert aki támogadta egy visszalépéssel gyűlöltök. Ku**va felelőtlenül ostobán döntöttetek.

jún. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a mesében nincs, hogy 4 órán át pár 100 szavazat különbség van a 2 jelölt között 800 000 szavazónál. S, hogy 2 óra alatt szinte minden kerület eljut 90%-os feldolgozottságra, aztán 4 órán át számolják a megmaradt 10%-ot. Úgy, hogy 20 000 szavazatot érvénytelenítenek. Újra kellene ezt számolni, mert bűzlik.
jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Rogánék így akarták. Ez van. Bayer is már adott hintet hogy ezt várják.
jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vádolni akarok, de ha fordítva történt volna ez: 2026-ot írunk, Magyar Péter veszít 300 szavazattal; S ugyanezek a körülmények, akkor ti gyanakodnátok vagy nem?
jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, ugyanakkor szerintem semmi meglepő nem volt, nagyon nagyon szoros eredményt vártak az exit pollok. Valószínüleg ilyen szorosra persze senki nem számított. Éppen ezért kérdezem, mi miatt kaphatott Karácsony mégis több szavazatot? Amit én tapasztaltam, hogy az egész eredményvárón azt vettük észre, hogy zárul az olló, Karácsony beéri Vitézyt.
jún. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!