Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Libsik, mit szóltok az újabb...

Libsik, mit szóltok az újabb Fidesz győzelemhez?

Figyelt kérdés
Most hogy Magyar Péter végre vesztett annyira el lesz felejtve hogy 2026-ban 3%-ot sem fog elérni?

jún. 10. 05:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!
jún. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Így van,messze a leggyengébb győzelem. A Tiszának pedig nem rossz eredmény,egy 2 hónapos pártnak..
jún. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Én győri "libsiként",nem érzem azt,hogy vesztettünk volna.

Inkább azt érzem,hogy végre felszabadult a városom, végre büszkén léphetek ki az utcára.


Végre vége van dezsi ámokfutásának a városban, Hosszú idő után,nagy nehezen lemostuk magunkról a borkai által okozott szégyent.

Végre nem mi vagyunk az ország s#gglyuka.


Szóval én abszolút győzelemnek élem meg a tegnap estét

jún. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a számokat nézzük győzelem, amúgy egyértelmű kudarc.
jún. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Eddigi leggyengébb fidesz győzelem pedig mindent bevetettek.

Ha főpolgit is bukják az elég nagy szégyen lesz nekik

jún. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Fideszes vagyok. Hiába csűritek, csavarjátok, köszi, jol vagyunk! 😂
jún. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Belgaként, nem tudom, hogy ez most mit jelent számomra? Jön végülis a magyar hadsereges és besoroznak?
jún. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem sikerült fordítani Budapesten, és a megyei jogú városokban sem történt Fideszes áttörés, sőt eddig fellegvárakat is buktak, mint pl. a XII kerület vagy Győr.


Az EP-be kevesebb jelöltet küldhetnek ki, mint 5 évvel korábban. A várt 50% körüli eredmény helyett 44%-ot értek csak el. A TISZA "2 hónapos" történetével, és Magyar Péter 3 hónapos politikai pályafutással a háta mögött 30%-ot tudott elérni.


A legnagyobb ellenfél (Gyurcsány) pártja, akiktől félteni kell az országot 10%-ot sem ért el.


A legnagyobbat viszont az eddigi ellenzék bukta, a Momentum az EP-be sem jutott ki, és a Fővárosi Közgyűlésben sem lesz képviselőjük. A Jobbik esetében garantált, hogy 26-ra teljesen el fognak tűnni. Az MSZP-t és a Párbeszédet is a DK tartja életben.

jún. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé pürrhoszi győzelem ez. :D
jún. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lejtőn vagytok, apafej, és még nincs vége.
jún. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!