Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor a Momentum végérvényesen...

Akkor a Momentum végérvényesen lehúzhatja a rolót?

Figyelt kérdés

jún. 10. 02:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, szerintem inkább átgondolják, hogy mi legyen és újraszervezik magukat. Pl. az ogy-i melegedésnek nincs értelme. Lehetnének inkább az utcán.
jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Donáth Anna bejelentette, hogy nem mond le. Akkor nagy tervei vannak még…
jún. 10. 11:31
 13/24 anonim ***** válasza:

#12

Mármint? Nem mond le arra a 2 hétre, amíg nem lesz tisztújítás? :DD

Nyáron lesz tisztújítás a momentumban, majd elküldik őket, ha nem tetszik a munkájuk. Erre az időre felesleges lemondani.

jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan el fognak maguktól is menekülni a süllyedő hajóról.
jún. 10. 13:52
 15/24 anonim ***** válasza:
41%

#14

Lol, most látom a hírt, hogy lemondott. Miért hazudsz?

jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Most akartam megírni, most olvastam. Te meg miért vádaskodsz? Menj a kérdésem alól!
jún. 10. 14:14
 17/24 anonim ***** válasza:
22%

#16

Nem vádaskodom, ez tény. Korábban ezt állítottad: "Donáth Anna bejelentette, hogy nem mond le"

Vagyis te azt állítottad, hogy Donáth egyértelműen kimondta, hogy nem fog lemondani.

Láthatóan ez nem történt meg, mivel bejelentette a lemondását, vagyis az állításod nem volt igaz.


Ha nem igaz dolgokat állítasz, azt hazugságnak hívják.

jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Kicsit ha használnád a szemed, akkor te magad is meg tudnád állapítani, hogy az én 11:31-kor írtam ezt, a 444-en pedig 13:35-kor jelent meg a hír. Donáth tegnap nyilatkozta ezt egyébként, de ezt már majd te kikeresed magadnak, ne nekem kelljen mindent a szádba rágni.

Illetve még annyi, hogy ugye mindenki magából indul ki, úgyhogy nem sértődök meg.

jún. 10. 14:35
 19/24 A kérdező kommentje:
Még annyit kiegészítésként, hogy egy ország nyomorúsága valóban a hétköznapi egyszerű interakciókban is megmutatkozik. Ennyi gyűlölet van ebben az országban, hogy simán egy ilyen semmi dolgon meg a vádaskodás, egymás minősítése jogtalanul. Persze ez nemcsak az országról, de magáról az egyénről is nagyon sokat elmond. Bele se merek gondolni, hogy kire szavazhattál, de lehet jobb is, mert így legalább nem fáj…
jún. 10. 14:37
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Donáth tegnap este azt mondta, hogy nem mond le.

Tudom, ma végül lemondott.

jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!