Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak magyar péter...

Éáé kérdése:

Hol vannak magyar péter hanganyagai amivel kormányt buktatna?

Figyelt kérdés

jún. 10. 01:01
 1/8 D-Mano ***** válasza:
52%

Ugyanott van, ahol Orbán 2010 utáni Gyurcsány-elszámoltatása.

A tömeg Gyurcsány elszámoltatása miatt szavazott Orbánra 2010-ben. Azóta se sehol semmi, de a tömeg megmaradt. Megmaradt, mert Orbán szépen beszél. Megmaradt annak ellenére, hogy semmi ígéretét nem tartotta be vagy épp az ellenkezőjét cselekedte.

Ugyanez van a Magyar Péter szektásokkal is. Elrepült már Rogán a helikopterrel? Dehogyis. De a sok szektás Petike (Orbán 2.0 ) minden bódító hazugságát isszák, mintha nektár lenne.

Ez a nép megérdemli, hogy rárohadjon az ország.

jún. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Remélem sokszorosítva, biztonságban, és egy stratégiai pillanatban fogja feltölteni YT-ra valamikor az OGY választások előtt kicsivel.
jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Én is vártam még tegnap is valamit. De gondolom szóltak fentről, hogy nem biztonságos, kieshet egy ablakon, vagy ráeshet egy kósza zongora, esetleg elütheti egy osztrák nyugdíjas, aki másnapra meghal, ha valami olyat mutat be, ami valós bizonyíték. Persze ezt csak abból gondolom, hogy egy ilyen kicibált hangfelvétel után, valószínű mindenkivel úgy beszélt, hogy közben rögzített mindent. Hisz "a családja védelmében tette". Tehát fel volt készülve. Csak lehet, hogy olyan anyag is van, minek hatására holnap lángolna a parlament. Akkor meg ő hova ülne be? Esetleg terhelő a gyerekei anyjára, amit nem vállal be. Mivel hangfelvételekről beszélt, és egyetlen kis szösszenetet hozott nyilvánosságra, valószínű lesz még a tarsolyában. Hogy megfelelő pillanatra vár, vagy jobbnak látta nem kiesni az ablakon, azt csak ő tudja. Esetleg gulyás, mert valamiért még nagyon hálásak leszünk neki. 🤭
jún. 10. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2026-ban majd előveszi a pincéből.
jún. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó lessz még az melegebb, élesebb helyzetekre is mint az EP választás. Szerintem nem hazudik. Stratégiai szempontból én sem lőttem volna el. Jelenleg így is megkapta azt az üzenetet, hogy volt/van értelme annak amit csinál, és láthatólag teli önbizalommal és energiával folytatja a hadjáratot. Aok sikert kívánok neki. Bennem a remény hal meg utoljára. A meghal a remény, az ember is vele veszik. Ha neki nem sikerült, akkor is reménykedni fogok egy jobb magyarországban. Addig is áradjon a tisza.
jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha véletlen 26-ban sem lesz semmiféle hangfelvétel, akkor mi lesz? Komolyan, annyira el akarjuk már takarítani a fideszmaffiát, hogy nehogy egy tiszamaffia legyen az átmenet. Egyre jobban észre lehet venni, hogy a szimpatizánsok pont olyanok, mint a fideszesek. Ha bármi kritikát kap a párt, egyből támadják. Pedig a normális kritika épít.
jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kutyaharapást szőrével....
jún. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindent ki lett már próbálva. Nem veszed észre, hogy nem ment?
jún. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!