Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak már részeredmények?

Vannak már részeredmények?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok.
jún. 9. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Én még nem láttam.Gomdolom ilyen 20 után lesz vmi
jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
A szavazatok 0,1%-a van eddig feldolgozva, de a Fidesz 2/3 már most garantált.
jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Nincsenek még, de a részvételi adatok szerint a Fideszes körzetekben mentek el a legtöbben, egéyni véleményem ,szerintem ugyan az lesz mint 2022-ben, hogy a Fidesz megint tarolni fog ma.
jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg nem.
jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

"Kedves Látogató!


Az Európai parlamenti képviselők választásának nem hiteles eredményét tartalmazó tájékoztató adatokat, valamint a választási eredményt csak azt követően lehet közzétenni, hogy a szavazás az Európai Unió valamennyi tagállamában befejeződött.


Tekintettel arra, hogy az utolsó tagállamban 23 órakor fejeződik be a szavazás, csak ezt követően közöljük az előzetes eredményadatokat.

Kérjük, hogy látogasson vissza később!"


Forrás: [link]

jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
a kutatointezet bemerte az exfideszes DK szimpatizans Magyart es 1-2 unios kikuldott can kilatasban.. ugy latszik nem jott be a mesterterv
jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
5)Németországban már tudni vélik az eredményt
jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, 7 óráig lehetett szavazni. Utána bezárják a szavazókört, felnyitják az urnákat, kibontohgatják a borítékokat és elkezdik számolni a szavazatokat.

Majd ellenőrzik és újra ellenőrzik. Utána megírják a jegyzőkönyveket és ennek alapján lesznek majd adatok.

15 perc alatt ez lehetetlenség. Talán, ha valahol nagyon kevés a szavazó, ott 8 órára már kész lesznek, de 9-10 óra előtt a legtöbb helyen nem végeznek.

jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Mai részeredmény, hogy Torday Bence kilépett a Párbeszédből, mert a Párbeszéd a DK-hoz simult.
jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

"Mai részeredmény, hogy Torday Bence kilépett a Párbeszédből, mert a Párbeszéd a DK-hoz simult."

És erre csak ma jött rá?...

jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!