Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tapasztaltatok hasonlóakat a...

Tapasztaltatok hasonlóakat a választás során?

Figyelt kérdés

Tőlem megkérdezték, hogy kérek-e borítékot!? Mert, hogy szabályos lenne, ha a biztosok tennék bele a borítékba és dobnák az urnába!?

Továbbá alapvetően mindenki egy asztalon, mindenki szeme láttára töltötte ki a lapokat. Az egyik biztos az arcomra kiült borzalom láttán megmutatta a két fülkét is.

Úgy gondolom, hogy a feddhetetlen szavazás alapja a teljes diszkréció! Ha törvényt nem is sért, de kötelességük lenne törekedni rá!



jún. 9. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt ilyen.
jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem kötelező a boríték, úgy is ki kell belőle venniük.
jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
nem kötelező a boríték, és nem kötelező bemenned a fülkébe. Kötelesek fülkét biztosítani, de szabadon dönthetsz úgy, hogy nem mész be.
jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Én se mentem be a fülkébe ott az asztalon behúztam az X-et a Tiszára az önkormányzati lapon akit akartam és dobtam be azzal a lendülettel az uránba. 1 másodperc volt az egész.
jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Milyen az a feddhetetlen szavazás? :D
jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én kaptam borítékot.
jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Adtak borítékot, Mészáros ezzel is jól jár, gondolom tőle vették.
jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ki volt rakva a boríték, aki akart elvehette, de szinte senki nem használta.
jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#5

Olyan, amiben egyik fél sem kompromittálható.

jún. 9. 18:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmutatta a fülkét? Szabad szemmel észrevehetetlen volt számodra, vagy mi?

A boríték nem kötelező, ha kéred, adnak, ha nem rakod bele, akkor is érvényes a szavazat, és boríték nélkül se látja senki, ha kettéhajtva bedobod.

jún. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!