Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért szavaznak a...

Az emberek miért szavaznak a Fideszre és miért még mindig ez a legnépszerűbb párt?

Figyelt kérdés

Elfelejtette mindenki a kegyelmi botrányt meg az orosz hacker botrányt? A háborús uszítás senkit sem zavar? A sok milliárdos hirdetések senkit sem érdekelnek?

Annyira buták az emberek, hogy a 11 pártból jó, ha kettőt ismernek?

Valaki fejtse meg, mert számomra abszurd az egész jelenség!

Agyrém, ami ebben az országban történik.



jún. 9. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Orbán Viktor szexisége megbabonázza az embereket.
jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
A ... propagandának "hála" ...
jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek.

A média totális leuralása a kulcs egyébként. Minden csatornán 0-24 órában megy a goebbelsi agymosás.

jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Több oka van.

Politikai stabilitás.A Fideszt már kb mindenki megszokta, másra szavazni, kimozdulás lenne a komfortzónából.


A legtöbben nem bíznak az ellenzéki pártokban, főleg a baloldaliaknak.Elég fos világot csináltak az országban, meg világszerte is.

jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember nem néz utána a dolgoknak, amelyik propaganda csatorna megtalálja először annak fog hinni, arra szavazni. Ebből van a fidesznek is meg a dk-nak is a legtöbb szavazója.
jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A többség nem ismeri a Telexet vagy a 444-et? Csak a propaganda médiát?

Elképesztő.

Rám nem hat a propaganda. Túl okos vagyok? :D

jún. 9. 17:59
 7/12 A kérdező kommentje:

A DK is mit keres még az élmezőnyben?

Nem hiszem el!

Már 14 éve azt hazudják,hogy ők váltják le a Fideszt, és még mindig vannak szavazói...

jún. 9. 18:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
#6 te is ugyan úgy beszívod a propagandát mint mindenki más. Annak aki nem politikából él meg esélye sincs teljesen objektíven informált forrásokból tájékozódni, de még a politikusoknak is nehéz saját párton kívülről.
jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legnépszerűbb, csak kormányzó pártként abban a helyzetben van, hogy könnyebben befolyásol. Ő tud osztogatni, pl.
jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jobban hiszek a Telexnek és a 444-nek, mint a kormányközeli médiának. A Fidesznek már semmit sem hiszek el.

Az összes megafonos papagájt letiltottam a francba, mert már okádnom kell tőlük.Én szégyellem magam miattuk, miközben nekik kellene szégyellni magukat.

Engem zavar, hogy brutális mennyiségű közpénzt égetnek el a saját hatalmuk megvédésére.

És így is a Fidesz a legnépszerűbb.

Szerintem ez a nép nagyon buta. Tisztelet a kivételnek.

Bocsánat a kiakadásomért.

jún. 9. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!