Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy vagy vele mint én hogy...

Úgy vagy vele mint én hogy elfogadod a többség döntését és támogatod a győzteseket?

Figyelt kérdés

jún. 9. 16:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem, ha nem az nyer aki nekem szimpatikus szidni fogom még le nem váltják őket
Más
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

42-ben a németek többsége leszavazott volna Hitlerre, jó ötlet lett volna?!

Az önálló gondolkodás mindenki sajátja.

jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván nem, mert sajnos nagyon úgy néz ki, hogy a többség befolyásolható és megfélemlíthető tájékozatlan birka.
jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na már megint a birkázás, a tolerancia hiánya miatt tartunk itt mindkét oldalról.
jún. 9. 16:49
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy elfogadom a többség törvényét, még nem jelenti azt, hogy támogatnom is kellene azokat, akik hatalomra jutnak és ez nem jelenti azt sem, hogy törvényszerűen szidnom kellene vagy szidom azokat, akik a hatalmat gyakorolják! Egyszerűen szélhámosságnak tartom a magyar politikát! Ennyi!
jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Elfogadom, 14 éve elfogadom hogy az ország fele olyan buta azzal sincs tisztába állnak a bitón kötéllel a nyakukba és épp kirúgják maguk alól a sámlit....
jún. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hypno ***** válasza:
77%

A többség döntésével nincs mit kezdeni, azt csak elfogadni lehet.

De attól ha nem az szerez mandátumot akire én szavaztam, még nem fogok senkit szidni. De tapsolnom sem kell egy általam alkalmatlannak ítélt nyertesnek.


Én pl. Tarlósnak is drukkoltam, hogy jól csinálja amit csinál. DE nem tapsoltam, amikor a busztenderrel becsicskult a kormánynak, amikor lepra orosz metrókocsik mellett döntött, meg amikor leszereltette a közlekedési kamerát, mert megsuhintották a tilosban kanyarodó feleségét.

jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nemcsak az a két véglet van, hogy vagy támogatok egy pártot, vagy szidom őket.
jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Az összes eddigi kormány alatt csőkkent az életszínvonal 1990-től kezdődően,tehát olyan pártot sosem fogok támogatni amelyik valaha is kormányon volt.
jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én mindig így voltam ezzel, a legfájóbb két dolog az volt, amikor 1994 ben visszajöttek a szocik ( akkor szavaztam először), a másik 2002. Akkor, amikor a Fidesz éppen csak elbukta, tudtam, hogy szomorú évek jönnek.

Azóta ők is megtanulták a leckét.

Ma is a Fideszt várom magasan győztesnek, de abban biztos vagyok, hogy az ellenzéki oldal vezető politikusai között sokan nem fogják ezt a tényt úriember módjára elfogadni. Neveket direkt nem írok...🤔

jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a demokrácia, a többség győz a kisebbség felett. Egyszerre nem lehet igaza mindenkinek. Én elfogadom, bárki győz, ellavírozok bárki van kormányon én kicsúszok a hatalmuk alól :D
jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!