Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ma nyer a Fidesz a béke...

Ha ma nyer a Fidesz a béke jegyében Viktor ráveszi Putyint hogy hagyja abba a hülye háborúját?

Figyelt kérdés
Emberéletek, infláció.

jún. 9. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Szerinted Putyin miatt nincsenek béketárgyalások?


Most is rendeznek egyet de valahogy pont Oroszországot nem sikerült meghívni rá, így meg nem tudom milyen békekonferencia lesz ez vagy mit tudnak eldönteni amitől az oroszok leteszik a fegyvert.

jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, megtámadok egy országot elfoglalom egy részét aztán sürgetem jó lenne már egy kis béke.
jún. 9. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

ma 12:47

Erről szól szerinted ez, hogy az oroszoknak kell még egy kis föld?


A béke az ukránok érdeke is lenne, mert lassan kiürül az országuk és tetszik , nem tetszik de el kéne fogadják azt, hogy az oroszok nem fogják hagyni a NATO csatlakozásukat.


Aztán így akkor marad a mostani helyzet ami komoly kivándorlással és katonai veszteségekkel jár vagy leülnek tárgyalni az oroszokkal.

jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Ez pont nem Putin háborúja. Putin már az első napokban békét ajánlott.
jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sőt ha nyugton maradt volna még békét sem kellett volna ajánlania, meg az infláció is elmaradt volna meg a rengeteg emberélet.Ahh…
jún. 9. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Ja én meg azt hittem az oroszok az agresszorok, de mostmár végre megtudtam hogy szegény ártatlan putyint kényszerítették erre, és hiába próbál békét kötni hát állandóan eléjük ugrálnak az ukránok és meghalnak maguktól, és így nincs aki aláírja. Hát nagyon szomorú. :'D
jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!