Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt a változás, 7ig rekord...

Itt a változás, 7ig rekord szavazat jött már össze?

Figyelt kérdés
[link]
jún. 9. 08:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
én is már szavaztam, kb 2-3 perc az egész, ennyit megér a változás :)
jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
én dél felé megyek,megvárom a csajomat, őt is ledobom a faluba, és utána én jövök :) Mind a ketten csak EP-re szavazunk és ott is MP-re
jún. 9. 08:25
 13/19 hypno ***** válasza:
69%

#12


Ha már ott vagytok, akár arról is szavazhattok, hogy ki legyen a halljakend a faluban.

jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nincs jo valasztas itt a faluban, igy azt kihagyjuk, sajna MP nem tudott itt allitani embert
jún. 9. 08:30
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
10) és milyen igazuk van!A fiatalok bölcsek.
jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Rálátok az épületre, ahova mennem kell szavazni. Az előbb kinéztem az ablakon csak hülyebarom fideszes nyugdíjas volt ott, akik még a kommunizmusban megtanulták, hogy rohanni kell szavazni.

Normális ember később is mehet.

jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én első szavazóként már voltam szavazni.

Azért mentem, mert később nagy hőség lesz + hosszabb sor. 8-kor még csak néhányan lézengtek.

jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez (még) nem sokat jelent. Bármi miatt korábbra tolódhatott jó pár szavazat, nem jelent arányosan ennyivel nagyobb részvételt az egész nap folyamára. Szép idő van, aki programot tervezett mára, az pl korán leadhatja a voksát.
jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16-os arra nem gondoltál még hogy aki nek 20eves az nem akar sorba állni, én 50eves vagyok, de en is elmentem mert utálok sorba állni
jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!