Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az embereknek mi bajuk Gyurcsá...

Az embereknek mi bajuk Gyurcsány Ferenccel?

Figyelt kérdés
Lehet hogy elk*rta de azóta megbánta és amúgy is mindenkinek jár egy 2. esély. Amúgy Gyurcsány sokkal jobb mint Orbán Viktor, meg amúgy Orbán sokkal jobban elk*rta azzal miért nincs semmi bajuk az embereknek?

jún. 8. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ez engem is érdekelne. Gyurcsány nem olyan rossz, mint amilyennek beállítják.
jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Nekem semmi.
jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, a Fidesz gyakorlatilag két hetente bukik meg valami olyan botránnyal, amiből Gyurcsánynak egy is elég volt hogy örökre elássa a miniszterelnökség közeléböl.
jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem a fidesz már rég megvette a magukat ellenzékinek valló sajtót. Gondolok itt elsősorban telexre, 444-re, de akár a 24-re, hvg-re is. Figyeld meg milyen burkolt (és sokszor nem burkolt) szapulás megy a dk-ra. Elfogult, rosszindulatú cikkek tömkelege. Na, ezekből tájékozódik az átlag balliberális polgár. Ahelyett, hogy azt mondaná, nem olvasom tovább a telexet, felveszi a narratíváját. És eljut oda, hogy egy az egybe visszaböfögi a fidesz narratíváját azt szajkózva, hogy "először az ellenzéket kell eltakarítani" vagy "Gyurcsány=Orbán" és a többi. Így lehet egy ország agyát átmosni. A fidesz legnagyobb húzása nem az origo, vagy az atv, hanem a telex és társai.
jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

😳 hogy mi?

Amúgy az, hogy nem mondott le. Ha az öszödi beszéd után, vagy a rendőrattack után lemond, ma nincs ez az a helyzet Magyarországon.

Szerintem már ő is beláthatta, hogy hiába bánja a dolgokat elég erős a közutálat vele szemben (mi sem bizonyítja jobban, hogy a felmérések szerint a tisza párt úgy áll 25%-on, hogy a fidesz közben 48%-on a DK meg hirtelen lement 9%-ra) és mivel a személyével elég könnyű riogatni, mert igen elk*rta, nem kicsit, nagyon, ezért a kormány hagyja, hogy politizáljon, 2 évente pedig elég csak elővenni a gyurcsány-showt. Gyurcsánynak pedig elég kényelmes, hogy a pár hónappal ezelőttig legerősebb ellenzéki párt vezetőjeként milliós fizetésért melegedhet a parlamentben. Nem mintha szüksége lenne rá, mert így is elég nagy vagyona van.

Tudom, hogy nincs olyan, hogy "ha", de nagyon kíváncsi lennék, mi történne, ha Gurcsány és bandája, tehát a mostani politikai elit eltűnne a politikából. Fogadni mernék, hogy a fidesz támogatottsága jócskán megcsappanna és megjelennének a tényleges alternatívát kínáló ellenzéki pártok.

Ferinek annyit kéne tennie, hogy abbahagyja a politizálást, hátralép párat, és elmegy végre pihenni, mert amúgyis úgy néz ki, mint az a szendvics, amit a nyáriszünetre véletlen a táskámban felejtettem.

jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4-es az ha szapulják ezek az újságok Dk-t is az nem azt jelenti hogy Fideszes hanem azt jelenti hogy nincs Dk tulajdonban, más szóval hogy ha egy újság nincs egy oldalon sem akkor független.
jún. 8. 20:02
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
6: te függetlennek tartod azt a médiumot, ami nem számol be élőben a partizános vitáról (amire MP nem ment el), de rá pár napra élőben percről percre közvetíti MP debreceni tüntetését? Vagy itt van egy piszlicsáré cikk, amiben a politikusok megjelenésére lehetett szavazni. Számold össze hány fideszes politikus szerepel a cikkben és hány ellenzéki. Majd nézd meg milyen képet tettek be Gyurcsányról és milyet a többiekről. Ez csak egy cikk a sok közül, de nagyon szépen bemutatja a telex működését és "pártatlanságát": [link]
jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
14%

Gyurcsány elkrta, nem kicsit, nagyon.

És itt nem csak Balatonőszödről van szó, hanem az egész politikájáról, ami egyébként ugyanaz, mint amit most a Fidesz csinál, csak enyhébb formában: gyengült a demokratikus intézményrendszer, forrásokat vont el a közszolgáltatásoktól, a tehetősebbeket támogatta... stb.

jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha úgy nézzük, Orbánék sokkal nagyobb gazemberek, mint Gyurcsányék voltak.

Nekem konkrétan az a legnagyobb bajom Gyurcsánnyal, hogy ezt az egész sziklaszilárdan 2/3-os Fidesz rendszert, nagyban köszönhetjük neki, és köszönhetjük neki azóta is. Csak egyszer kellett volna kipróbálni, hogy Gyurcsány semmilyen formában nem indul a választáson, kiváncsi lettem volna az eredményre.

jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

#7

Egyetértek

jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!