Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eldöntötted már, hogy melyik...

Eldöntötted már, hogy melyik pártot támogatod az EP választáson, vagy alszol még rá egyet?

Figyelt kérdés
+1 Tisza

jún. 8. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Tisza
Fidesz
DK-MSZP-P
Mi Hazánk
Momentum
MKKP
MMN
Egyéb párt
Még nem tudom, hogy kire szavazzak
Nem megyek el
24 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
A fidesz és a tisza közt vacillálok elég erősen.
jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%

aki nem akar régi szereplőket és nem akar ugyanolyan politikát mint ami eddig volt az ne szavazzon a se a fideszre,se a dk-ra és se a Tiszára.

ez a 3 pártnak hasonló a gazdaságpolitikája és az ideológiája is.


(mielött nem értenék egyesek: Fidesz balos csak nemzeti jelszavak mögé bújva, a dk olyan mint a fidesz,csak nyíltan baloldaliak, a Tisza pedig olyan mint a dk és a fidesz keveréke csak minden párt programjából vett el ötleteket és mindent is igér)


ha változást akarunk mind az EP, mind a polgármesteri választáson szavazz a mihazánkra,kétfarkúakra vagy a momentumra(ahol persze nem a dk-val indulnak együtt)

akár a 2rk is szóba jöhet, csak kérek mindenkit,ne a régi(fidesz,dk) és ne az újnak hazudott(Tisza) pártokra szavazzanak,hanem az újabb,a régitől független pártokra egy jobb európáért és jobb Magyarországért.

jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Logikus amit a 2-es ír.

A kérdésre a válaszom hogy eldöntöttem.

jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2 Mi hazánk aztán tényleg független. 😂

Lehet még a Fideszre is előbb szavaznék, mint azokra a konteós barmokra.

jún. 8. 15:09
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

#4 Remekül sikerült értelmezned a #2-es hozzászólás lényegét...

Nem kell a Mi Hazánkra szavaznod, a 2-es válaszoló csak azt írta, hogy aki nem akar se a DK-ra, se a Fideszre szavazni, az ne szavazzon a Tiszára sem, mert a 3 párt között nagyon-nagyon sok a hasonlóság. Akkor már sokkal jobban megéri kis párt támogatottságát növelni, bármelyikét, ami szimpatikus.

jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

kérdező!

én felsoroltam 4 pártot amelyek függetlenek a fidesz-dk-Tiszától.


akkor részletezem,hogy mindenki értse.


Jobboldali/harmadikutas pártot akarsz?

jún. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 Kis pártra minek szavazzak? Azért erős ilyet állítani, hogy nagyon sok a hasonlóság az említett pártok között.

Amúgy meg az emberek minimum 80%-a rájuk fog szazni.

jún. 8. 15:23
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

akkor szavazz a mihazánkra, ha centristát?- akkor szavazz a kétfarkúakra vagy a 2rk-ra.


ha balosat/centristát akkor meg a momentumra.


a fidesz-dk-tisza egy kutya.

a rohadt narancs=kék narancs.

a Tisza pedig a friss narancs.

miért akarnánk egy harmadik narancsot ugyanarról a fáról,ha már más gyümölcsöt ennénk inkább?

jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
azért szavazz kisebb pártra,hogy a nagy pártok kissebbé váljanak, a kis pártok meg nagyobbá
jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én bemegyek majd a szavazófülkébe. Mobilról chatGPT-vel generáltatok egy kiszámolót. És az alapján majd eldől.
jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!