Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az,hogy most a közvélemény...

Az,hogy most a közvélemény kutatások nagyon magas Fidesz győzelmet mondanak akkor úgy is lesz?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom,hogy ezeknek még sose sikerült a valósághoz közeli eredményt kihozni... Elég csak a legutóbbi választásra,ahol ilyen nagyon szoros küzdelmet 51% Fidesz 49%

Összefogást mondtak. Vagy például az ellenzéki elválasztást,ahol ilyen meg olyan diadalt mondtak Jakab Péternek. Vagy mondjuk a legutóbbi Pesti választást,ahol ilyen meg olyan nagy győzelmet mondtak Tarlósnak...



jún. 8. 12:32
1 2
 11/14 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

ma 17:53


Nem én állítom, ennyit mérnek. Májustól számítva 8-15% közötti eredmények jöttek ki az "Összefogásnak". De ha nem is lesz 10% felett, akkor is nagyon valószínű, hogy a sorrend 1) Fidesz 2) Tisza 3) DK-MSZP-PZ lesz.


Jövő héten kiderül, mennyire jött be. De még egyszer: ez nem egzakt, nem pontos, de azt magabiztosan kijelenthetjük, hogy a Fidesz a legnépszerűbb vagy hogy az LMP nem fog 90%-ot kapni.

jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

tegnapelőtt 17:36


Ahogy írtam, a nagyságrendek nagyjából bejöttek:

- a Fidesz 40%+ lett

- a Tisza 20%+

- a DK-MSZP-PZ csak a minimumot tudta hozni, kicsivel alatta maradtak a 10%-nak

- A Mi hazánk bejutott, az MKKP és a többiek nem.

jún. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Justinianus ***** válasza:

"Én úgy gondolom,hogy ezeknek még sose sikerült a valósághoz közeli eredményt kihozni..."

Závecz: 45, 27, 11

Medián: 50, 27, 9

Nézőpont: 47, 24, 9

Tényleges: 45, 30, 8

Tényleg nem valósághoz közeli. Hanem valóság. :)

Kb. egy héttel a választás előtt 1.000 fő megkérdezésével.

jún. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
13 Azért volt különbség
jún. 10. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!