Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van így, hogy szimpatiz...

Más is van így, hogy szimpatizált Vitézyvel, de így, hogy kiderült, a Fidesz trójai falova, inkább Karácsonyt támogatja?

Figyelt kérdés

jún. 7. 22:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%
Eddig is nyilvánvaló volt, hogy a hazaáruló #pedofideszjelöltje, legalábbis aki nem tök hülye, az tudta.
jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11%

Hívei eddig sem bánták, hogy fideszes, tudott volt. Most Szentkirályi hívei is rá fognak szavazni, így Karigerinek sakk-matt! :)


Gyurcsányista logóval ma már Budapesten sem lehet labdába rúgni.

jún. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy vicces, hogy eddig ment a kampány, hogy mennyire független, most meg már teljesen nyíltan mondja mindenki hogy fideszes... Akkor eddig mit tagadtátok? nem mintha nem tudná mindenki, de azért még ma délelőtt is sokan voltak hogy "áá nem fideszes ő, ő se örül hogy az Ásványvíz visszalépett, meg biztos nem fog kollaborálni a Fidesszel". Na ezek szerint mégis? Megint hazudtatok fideszesek? Mondjuk ez nálatok olyan mint másnak levegőt venni, szóval nem lep meg, csak vicces.
jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

#13!


Ne hazudj ennyire pofátlanul!

Csak a DK-s propaganda mondja, de eddig is erre épült KariGeri kampánya.

jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%

Eddig sem volt annyira szimpi, hiába tisztelt Puzsér nyílt kedvence, bár nem tudom, hogy így most mit szól ehhez a fejlem3nyhez.. Bár jelek voltak, a fideszes tempónak, amit az ember nem tud levetkőzni csak úgy magáról: üres szentilantizmusnak nevezte Karácsony azon projektjét, amely Budapest köztársaság, aminek a mottója: Ahogy egymással bánunk olyan országban fogunk élni.


Az megűtött pedig 45 percig (hard talk) néztem és utána már nem érdekelt, mert előttem leírta magát, miközben a Karácsony Hard Talkot végignéztem, ahogy Puzsér próbálja szétszedni, de nem sikerült, jól szerepelt Karácsony, és utána már kénytelen voltam megnézni Vitézit, de mint írtam 45 perc alatt kibújt a szög a zsákból.

jún. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!