Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Karácsony Gergely (DK...

Ha Karácsony Gergely (DK jelöltje) veszíteni fog, hogy fogtok ünnepelni?

Figyelt kérdés

jún. 7. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Gyászolni fogok
jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ünnepelni kell, mert akkor elkezdődik a változás Budapesten!
jún. 7. 19:54
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
#2 Ha nyer Vitézy, június 9. Nemzeti gyásznap. Mert szétlopja a FIDESZ a fővárost.
jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nincs különösebb bajom Karácsonnyal, nem ellene szavazok ,hanem Vitézyre szavazok, mert a vitán az ő víziói sokkal szimpatikusabbak voltak. Szerintem eleve rossz hozzáállás valami ellen szavazni, inkább másik oldalról érdemes nézni, vagy legalábbis én ezt teszem. Szerintem Karácsony és Vitézy mindketten vannak olyan értelmesek,hogy akármelyik is nyer, utána is együtt tudnak működni ügyek mentén.
jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 hogyan?
jún. 7. 20:02
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

#5 LMP = FIDESZ.


Vitézy Orbán rokona.

Szentkirályit ezért léptették vissza, mert van másik, Vitézy személyében.

jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6 Nem vérszerinti rokona, nincs is szó rá a kapcsolatra olyan távoli.


Hmm érdekes teória, de ha igaz is én hiszek Davidnak hogy ő erről nem tud és nem fogja se a DK se a FIDESZ érdekeit szolgalni politikai előnyökért cserébe. Viszont abban biztosak lehetünk Gergely a DK érdekeit ahogy az elmúlt 5 évben tette ezután is kiszolgálná.

jún. 7. 20:09
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
"(DK jelöltje)" - ezt sulykolja a fidesz, bár nem igaz.
jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Pezsgőt bontok.
jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

"Hmm érdekes teória, de ha igaz is én hiszek Davidnak hogy ő erről nem tud és nem fogja se a DK se a FIDESZ érdekeit szolgalni politikai előnyökért cserébe. Viszont abban biztosak lehetünk Gergely a DK érdekeit ahogy az elmúlt 5 évben tette ezután is kiszolgálná."


De fogja szolgálni a FIDESZ-t, Karácsony nem szolgálja a DK érdekeit, FIDESZ-propaganda.

jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!