Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most nem jönnek a migránsok...

Most nem jönnek a migránsok Magyarországra?

Figyelt kérdés

Bocsánat az álnaiv kérdésért, de megfogalmazódott bennem a kérdés: ha Oroszország hirtelen befejezné Ukrajna támadását, akkor mit nyomatna a propaganda?

És mi van az oviban előadni kívánó transzneműekkel, akik meg akarják rontani a gyermekeinket? Most, hogy közeleg a harmadik világháború, ők is leálltak?



jún. 7. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Csak választások után.
jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
most háborús propaganda van, hagyd békén a félnótás fidesz birkákat.
jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Csak azok jönnek akiket beengednek.
jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Emlékeztek azokra a régi szép időkre, amikor az ellenzék még oltásellenes volt? Most háborúpárti.

Ezen olyan jó lenne nevetni, és nevetnék is, ha közben nem arról szólnának a hírek, hogy a választók 2/3-a elhiszi ezt a hosszú évek óta tartó bullshitet.

jún. 7. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a bullshit?
jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez valami libsi szó?
jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem tele vannak a városok velük.
jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Migráns gettók vannak mindenütt, nézz körül.
jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

No Migration

No Gender

No War


Azt én értem, hogy fulladozol ettől az egésztől (ettől a politikától, amit a Fidesz folytat), de konkrétan nem igaz amit írsz. E három témát együtt tolják. Hogy kell ezt érteni, nem tolják eléggé fullba? Nagyon csendes, alig hallod? Jobban kellene? :D


Őszintén vagy 10 lépéssel is hátrébb lépve a Fidesztől, ma nem tudom eldönteni, hogy a háborúval kapcsolatban túloznak-e. Hogy hányszor mondják ki a szájukkal, hát abban biztos, hogy túlzásokba esnek. Szegény Radics a föld alá itta magát emiatt. Hogy ezt politikai célokra használják föl, azon nincs mit vitatni, de hogy túloznak-e, arra tavaly még fogadást mertem volna kötni, hónapokkal ezelőtt is vitába szálltam volna azzal, aki úgy gondolja, hogy nem túlzás. Azt sem tudom felmérni hogy áll hozzá ehhez valójában az európai állampolgár, túl Magyarországon. Hogy esetleg az van-e, hogy ott is túloznak, szintén politikai célokra használják föl, csak ott más működik? Vagy tényleg az van, hogy a politika a közakarattal köszönőviszonyban sincs? Mielőtt még bárki is ide belinkelné Bohárt, aki megkérdezte erről Európát, az ne tegye. Meg a Kopaszt se, ki erről megkérdezte az "országot". Mindenki azt vág össze, amit akar egy riportfilmben. Szóval, hogy én azt nem értem egyesek hogy tudnak ilyen könnyen ebben állást foglalni. Ku...ra kényelmes amúgy, az egyszer biztos, állást foglalsz, úgy van, punktum, azt' ennyi. Nekem ez nem megy.

Ma fél8kor az egyik kérdésnél valaki azt írta, hogy hát a Szentkirályi az biztos nem lép vissza senkinek sem a javára, nonszensz. Teljes mellszélességgel kiállt emellett, hogy ilyen nem történhet. Szerencsétlen helyzet, hogy rá fél órával bejelentette a visszalépését. :D No most ezt nevezik úgy, hogy kínos. Na de ha példának okáért, aki a háború esélyét bagatellizálja el, hogy az a nyakunkon van, hogy ennek valós veszélye van (lehet igaza van és nincs és csak a Fidesz műsorozik), de ha nem, b...d meg az több lesz, mint kínos szitu, mikor kiderül. Aki így tesz most, az belegondolt abba, hogy számol majd el ezzel magában? Gajdics Ottóék estek így pofára, akik rihegtek-röhögtek azon, hogy Oroszország majd megtámadja Ukrajnát, hogy erre nincs semmi esély. Asszem 2 hét telt el és megtörtént.

jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!