Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Annának egy hosszú és...

Donáth Annának egy hosszú és nehéz napja lesz június 9-e Vasárnap?

Figyelt kérdés

Az összes nyilvánosságra hozott közvélemény-kutatás átlaga szerint 3,6%-ra számíthat pártja a Momentum a választáson. (A legpontosabbnak tartott Medián 3%-ra mérte őket).

5 éve 10%-ot kaptak, ám a mostani eredmények szerint mindkét EP-mandátumukat elveszítik.

Donáth azt nyilatkozta korábban, hogy egy személyben fog felelősséget vállalni az EP-választási eredményért.



jún. 7. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

A poén az hogy nem ő tehet róla, kb. ő meg Cseh az egyetlenek akik érdemi munkát végeztek. Sajnálni fogom ha nem jutnak be.

De legalább látszik hogy mi a különbség egy momentumos meg egy fideszes közt. Donáth azért is felelősséget vállal amiről nem tehet, Orbán azért sem amiről csak ő tehet.

jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűnek tartom, hogy nem jutnak be az EP-be, és Anna lemond a pártelnökségről.


Nézeteket félretéve ugyanakkor sajnálom, hogy egy politika nézeteket felvállaló liberális pártnak nincs helye a parlamentben.


Arról szól a választás évek óta hogy Orbán vagy nem Orbán.


Miért nem szólhatna arról hogy zöldek, liberálisok, konzervatívak, szélsőjobbosok vagy szocdemek? :(

jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
#2 Rettenetesen elszomorító hogy 2024-ben a legfontosabb irányoknak mint a zöldek meg a progresszívek gyakorlatilag nincs képviseletük ebben az országban. A hazug, kártékony populista jobboldaliakra meg 50%-ban szavaznak. Egészen döbbenetes és katasztrofális, hogy ennyire erkölcs és ész nélküliek az emberek.
jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

#2

Te így szavazol, hogy zöld/ liberális / mit tudom én milyen pártra rakod le a voksod?


#3 te kire szavazol nyuszó muszó?

jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rendkívül hosszú és nehéz napja lesz.
jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni, ahogy írtad, öt éve 10 százalékot kaptak, és pár nappal előtte 6-7 százalékra mérték őket. Ez alapján az 5 százalék szerencsére simán összejöhet nekik vasárnap is.
jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Arról szól a választás évek óta hogy Orbán vagy nem Orbán.



Miért nem szólhatna arról hogy zöldek, liberálisok, konzervatívak, szélsőjobbosok vagy szocdemek? :("


Csakhogy Magyarországon nincsenek zöldek, liberálisok, szocdemek.. Csak Orbán és Gyurcsány van.

jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


El kéne őket felejteni és olyan pártokat támogatni, vagy olyan pártok létrejöttét támogatni, ami egy-egy politikai nézetet képvisel.


A fidesz és a tisza viszi majd a szavazatok 80%-át.


A lakosok 80%a tehát jobboldali-konzervatív ember?

jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem.. De akkor nekem kire kéne szavaznom, ha szociáldemokrata vagyok? Nincs olyan párt, aki az én nézetemet képviselné.

jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Fontos lenne, hogy a Mihazánk helyett a Momentum bejusson. Az nem lenne igazság, ha a Mihazánk kiverné a Momentumot az EP-ből, egy fidesz szatelit párt. Akkor már a Mihazánkosok inkább szavazzanak a fideszre, mert egy s ugyanaz.
jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!