Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így, hogy a Fidesz kamu...

Így, hogy a Fidesz kamu jelöltje visszalépett, van esélye a Fidesz valódi jelöltjének Vitézy Dávid (volt Fideszes államtitkárnak) nyerni?

Figyelt kérdés

jún. 7. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Van esélye, azért léptették vissza szandit
jún. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
Szerintem van. Nem mondom, hogy nagy, de van.
jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs akkor miért léptek vissza?

Én ezen gondolkozom reggel óta és azt leszámítva, hogy a Fidesz reális esélyt lát arra, hogy ők vezessék a fővárost nem látok semmilyen más indokot arra, hogy visszaléptették Szentkirályit.


A Fidesznek kb. az is egy jó forgatókönyv lenne ha elhoznak annyi helyet a fővárosi közgyűlésben, hogy nagy koalíciót kelljen létrehozni, aminek a Fideszt és a MH-kat kivéve mindenki tagja. Erre azért elég jó esélyük van, hogy legalább a Tiszát be kelljen vegye Kari Geri, mert a DK-MSZP-P, Momentum, MKKP nem fog 50%-ot elérni. Innentől meg tolhatnák a szokásos kampányukat, hogy mindenki Gyurcsány embere.

jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Én titkon reméltem, hogy Alexandra visszalép, mert Vitézyt esélyesebbnek tartottam eddig is nála KamuGeri kihívójának. Hajrá Vitézy!!!!
jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 everlight ***** válasza:
34%
Így biztosan Vitézy nyer.
jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HakapiszikMatyi ***** válasza:
48%
Nem hiszek ebben az "összeesküvés elméletben". Szerintem Vitézy Dávid nem a Fidesz embere. De jó szakember, és a kapcsolatai is segíthetik Budapest fejlődését. Van esélye.
jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Sztem Karácsony így is esélyesebb. Egyébként ha Vitézy nyer, lehet azzal se jár jól a fidesz,mert az lehet,hogy ők azt hiszik,hogy irányítani tudják,de ha mondjuk a közgyűlésben elér a Tiszapárt,Kutyapárt,Momentum ,LMP együtt több mint 50%-ot,akkor Vitézy úgy is el tud érni dolgokat,hogy nem kell se a fidesszel,se a dk-val együttműködnie.
jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!