Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az isten folyik ebben az...

Mi az isten folyik ebben az országban? Mi ez az egész? Menekülni kell innen, jól gondolom?

Figyelt kérdés

A fidesz olyan lépéseket tesz, mintha már nem nagyon érdekelné semmi mert úgyis mindegy.

A momentum pedig melegekkel kampányol, ez egy vicc.

A szórólapok is amiket kiküldenek, trehányul össze vannak csapva. Orbán "levele" is olyan mintha töriből írtunk volna fogalmazást hatodik osztályban.

Mi lesz ezzel az országgal? Kiknek adtak el minket? Melyik ország fog ide vonulni?

Meddig van idő elhúzni innen a csíkot? A 2026-os választásig van még idő, vagy már most kellene lépni?


jún. 7. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Én 2014-es választás utáni évben mentek ki külföldre. Számomra már akkor egyértelmű volt, hogy Orbánék nemhogy Gyurcsányék 2.0 verziója, hanem sokkal rosszabbak, és ha csak a Fidesz első 4 évének a botrányait megnézed, már akkor látszódott, hogy nagyon mélyre fog süllyedni az ország. Voltak kinn ismerőseim, szóval elkezdtem intézni a dolgaimat, és 2015-ben leléptem. Évente 5-6-szor jövök haza szüleimhez. Azért szomorú volt látni, mikor otthon voltam, hogy hová züllött az ország, csak azóta, mióta én elköltöztem.
jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Szégyen és gyalázat. És valakiknek még van képe ennek a rendszernek pénzért nyalizni, a saját honfitársait megtévesztésére felesküdve.
jún. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

De a kérdésemre nem kaptam még választ.

A fidesz mit csinál? Mi a céljuk? Játszanak, vagy mi a f*szom van?

Mi az hogy PAKS 2? Semmi nincs ott, túrják a semmit, abból se lesz semmi.

jún. 7. 12:02
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

#14

Ember, te hol éltél az elmúlt 14 évben?

A Fidesz célja, és amit csinál: Saját maguk és rokoni, haveri körük jólétének biztosítása, a luxus fenntartása és fokozása. Minden és mindenki más le van tojva. Röviden ennyi.

jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Lakosságcsere, egészségügyön keresztül genocidium,dinasztia kiépítése, a nemzeti vagyon család, haverok átjátszása,oroszokhoz,kínához lojalitás, mint orbáni diktatúra tartóoszlopa.
jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fsms ***** válasza:
Fidesz célja , h a gazdiknak és családi körének a vagyona meghaladja a 10.000 milliárd forintot, már most is 1.000 milliárd feletti vagyonuk van.
jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!