Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A te családodban mennyire van...

A te családodban mennyire van egyetértés a választásokkal kapcsolatban? (Nálunk elég nagyok a különbségek, az egyetlen közös pont,hogy mindenki rühelli Karácsony Gergelyt)

Figyelt kérdés

Szüleim fideszesek, Szentkirályira akartak szavazni,de meggyőztem őket,h szavazzanak inkább Vitézyre, mert csak így van esély leváltani Karácsonyt.

Így végül is ez az egyetlen közös pont,hogy mindenki Vitézyre szavaz.

Az EP választással kapcsolatban már elég megosztott a helyzet, szüleim a fideszre ,egyik tesóm Magyar Péter pártjára, másik tesóm a Kutyapártra,én meg a Momentumra szavazok.

Karácsonnyal mind elégedetlenek vagyunk budapestiként ,legalább ebben az egy témában mindenki egyetért, még ha minden másban kőkemény viták is vannak.

Nálatok van ilyen közös pont?



jún. 6. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
" az egyetlen közös pont,hogy mindenki rühelli Karácsony Gergelyt" Nem is olyan rossz család ez.
jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Seila ***** válasza:
36%
Minket hidegen hagy a politika. Felőlünk bármit csinálhatnak, úgy is ők döntenek. :P
jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi kutyapártiak és momentumosok vagyunk.
jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi konzervatív szülők 'libsi' gyerekei vagyunk. Mindenkinek megvannak a maga kis elméletei a családban,de senki se ilyen hardcore Orbán fan vagy Orbán gyűlölő, nem feltétlen a miniszterelnökhöz való viszonytól tesszük függővé,hogy kire szavazunk,hanem inkább racionális alapon.

Nekem a Momentum adja magát,mert mégiscsak ők az egyetlenek,akik a liberális Renew Europe frakcióba ülnek be és remélem meglesz nekik az 5%.

A főpolgármesterrel kapcsolatban viszont elég lesújtó véleményem van,sztem amennyire helye van az országos politikában a pártpolitikának úgy az önkormányzatokban sztem nagyon nem erről kéne szólnia a dolgoknak,elvileg a Momentum is őt támogatja,meg ő van eladva egyetlen ellenzéki polgármesternek,de engem ez önmagában nem győzött meg, meghallgatva a vitákat,objektíven nézve Vitézy sokkal kompetensebbnek tűnik, neki látom,hogy olyan víziói vannak,amik a nyugatos városmodellekről vesznek mintát.

jún. 6. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, szerinted melyik pártszövetségnek lesz majd a legnagyobb frakciója a Fővárosi Közgyűlésben?
jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz megtippelni,de többsége senkinek nem lesz,így kénytelenek lesznek együttműködni, mert a Tiszapárt is sztem elég sokat fog szerezni, Vitézynek köszönhetően az LMP-nek is lesz egy kis adag, a Momentumot se féltem meg a Kutyapártot sem mert ők Budapesten a legerősebbek, a DK-MSZP-P-nek is elég sok lesz, a Fidesz is behúz egy nagy adagot. Az lenne az ideális,ha a fidesz és a dk együtt nem érné el az 50%-ot,mert akkor kialakulhatna egy olyan közgyűlés ahol a Momentum-Tiszapárt-Lmp-Kutyapárt együttműködve meg tudja kerülni a fideszt és a dk-t is, Vitézy vezetésével sztem megoldható lehetne egy ilyen együttműködés.
jún. 6. 22:06
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi jobban örülnénk ha úgy lennének a vàlasztàsok hogy minden héten arra kel szavazni kit végeznek ki a jelöltek közül. Majd a többinek egy hete lenne érvelni hogy miért ne őt. És egy maradna a végén aki megkapja a pozíciót.
jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!