Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fogja a Fidesz még olyan...

Fogja a Fidesz még olyan mélységekbe levinni a közmorált hogy elvakult fideszesek embereket lincseljenek meg, mert azok nem Fidesz szavazók?

Figyelt kérdés
Az idősebb korosztályt a szavazóik közül már ennek a határára sikerült lezülleszteni, hogy gyakorlatilag egyenesítenék már a kapát meg a kaszát, ha nem a fideszre szavazol mert "miattad halnak majd meg a gyerekeim a háborúba".
jún. 6. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%

Én nem tapasztalok ilyesmit.


Abban viszont igazuk van,hogy nem kellene fegyverekkel szórni Ukrajnát.Hadd rendezzék le egymás között, aztán béka lesz.Ez a legjobb megoldás.

jún. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
Ez a mentalitás inkább az ellenzéki szavazókra jellemző.
jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Akkor beszélgess pár 50+os fideszessel.


Teljesen ebbe vannak bele zakkanva, hogy csak a fidesz, különben mind meghalunk a háborúba.

jún. 6. 11:11
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Amekkora elvakult, ősfideszesek vannak, és amekkora a gyűlöletkeltés meg az uszítás, elképzelhető. Én nem lepődnék meg rajta.
jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem igen, már most is egyedülálló, fehér dolgozó férfiként le vagyok köpködve hogy miért nincs 3 gyerekem, miért vagyok háborúpárti, miért vagyok hazaáruló.


Persze ha gyerekeket erőszakolnék, 30 milliárdos yachtom lenne közpénzből és a strómanjaimnak 2000 milliárdja lenne, akkor biztos teljes jogú állampolgár lennék a hazámban.

jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 nnnn5555 ***** válasza:
88%
a fidesz szavazó cigányok eddig is lincseltek
jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

Kedves kérdező! Igencsak túlliheged...a lincselés szó már a fasiszta szólamok egyike...gondold újra, mit beszélsz..-


(Musszolíni így kezdte, aztán jött ami)

jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Ilyen elvakult (egyébként nemcsak idős) rajongók vannak mindkét oldalon, de szinte minden egyes párt mögött is. De nyilván a két legnagyobb tábor a fidesz és a dk-voltmszp.
jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
8# Csakhogy a DK nem uszít és hergel százmilliárdos állami pénzekből.
jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
7# A musszolínid ott ül a karmelitában. Aki azt mondja hogy ha nem rá szavaznak az emberek akkor háború lesz és mindenki más hazaáruló és háborúpárti.
jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!