Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Békemenet résztvevőinek...

A Békemenet résztvevőinek fizettek azért, hogy ott legyenek?

Figyelt kérdés

Egy-két kommentekben olvastam 12 ezer Ft-os összegről.Ez tényleg igaz?

Akit buszoztattak a Békemenetre,az megtudja erősíteni vagy cáfolni?



jún. 6. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ismerőst konkrétan összeszedték a volt, nyugdíjas NAV-os barátnőivel és úgy vitték fel őket. Még kaját is kaptak a buszon.
jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kínáltak fel egy petákot sem. :D Azért az egész jó bér lett volna, ha hoznak-visznek és még fizetnek is. Előtte két nappal felhívott a területi képviselő, hogy menjek, ennyi történt. Persze nem konkrétan és személyesen engem, egy lejátszott felvételt hallhattam a telefonban. Ezt is csak azokkal teszik meg, akik valamikor megadták a telefonszámukat a Fidesznek. Sokan tagadják ezt is, de hát lehet látni a rendszerükben ki az, ki valaha is aláírt a Fidesznek és egyúttal megadta az adatait. Akik gyűjtik az aláírást, sok ilyen sztorit tudnak, hogy ellettek valahonnan zavarva, hogy Ők aztán a Fidesznek soha, holott látják, hogy legutóbb aláírta. A Fidesz régóta szinte csak azokhoz kopogtat, akik egyszer aláírtak, hisz az is milliós nagyságrendű, nem szükséges valójában számukra az, hogy vakon próbálkozzanak, igazából az utcán aláírásgyűjtés is csak szimbolikus.

Szóval nem. Figyelj, az ott résztvevők száma, még ha baromira fel is becsüljük ezt és több 100 ezerről beszélünk (amit nem tartok valószínűnek), az is csak a Fideszt támogatóknak a 2-5%-a, kb. ennyien jelentek meg. Nézd felkellene végre fogni azt, hogy a kormányt 3 millió ember támogatja. Tény és való, hogy a többségük nem fogja neked ezt megmondani, ha tudja rólad, hogy te viszont nem, mert semmi kedve parttalan vitához, ennek okán érezheted úgy, hogy nem is léteznek, :) de nem gondolhatod komolyan, hogy ezeknek még a 2-5%-át is le kell fizetni ahhoz, hogy kiálljon a kormány mellett. 350 ezer támogatja a Fideszt csak a fővárosban, no most ahhoz képest, hogy országosan össze tudtak hordani akár csak 100-200 ezer embert, de legyen csak 70 ezer, mert nem akarom, hogy ezeken a számokon akadjunk fent, hisz ez mind egyforma nagyságrend valójában, az nem olyan nagy szám, tekintve a 3 millióra.

Arra viszont tök jól rávilágít a kérdésed, hogy mennyire nem beszélünk egymással, nem állunk szóba egymással, és ez viszont én szerintem probléma. Ebben vastagon hibás Orbán Viktor politikája is, ezt elismerem.


Az előttem válaszoló (#1) meg úgy néz ki, hogy nem értette meg, kikhez címezted a kérdésed. :)

jún. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Hozzánk 2 nagy darab srác jött és feleángattak minket a buszra
jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!