Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Tiszára a...

Szerintetek a Tiszára a "lájkokhoz" viszonyítva több vagy kevesebb szavazó lesz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, szokták emlegetni Jakabot, hogy lájkokat nem feltétlenül könnyű szavazatokra váltani. Na mármost, MP-nek láthatóan elképesztő elérései vannak ilyen szempontból, ha már csak ezeket is szavazatokra váltja, az tényleg sok lesz.

De pl vannak olyan emberek, mint én és a családom, akik nem annyira élénkek ebből a szempontból, nem lájkolok, nem osztok meg, még a tüntetésekre se járok ki, mert annyira azért nem a kedvencem a fickó. Viszont rá fogok szavazni, mert érzem, hogy a fidesz ellen most ő a legjobb opció. Szóval az is elgondolkodtat, hogy hányan lehetnek azok, akik nem követik nagyon egyértelműen, de végül mégis rájuk fognak szavazni.



jún. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Mzp-nek is sok lájkolója volt.
jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 köszi az infót, de nem ezt kérdeztem.
jún. 5. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Tudd meg, hogy mi vagyunk a Tisza,

Hallgasd, hogy dobognak a szívek!

Tudd meg, hogy mi leszünk a kormány,

Ezt majd kimondja az ország!


Tudd meg, hogy mi vagyunk a Tisza

Bennünk a szavazóink hite

Tudd meg, hogy mi leszünk a kormány

Ezt majd kimondja az ország

jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
2. A kérdésedre válaszoltam. Majd megérted.
jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4 hát nem tudom, te hogy vagy vele, de én MZP-től nem vártam túl nagy sikert a lájkok ellenére sem.

De nem akarok két helyzetet összehasonlítani, ezért kérdeztem a véleményed.

jún. 5. 22:19
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Én sem vártam tőle nagy sikert, de sokan igen, ahogy most is az új messiástól. Persze az mindénképp hatalmas siker lesz, hogy felbukkant a semmiből, és begyűjti az ellenzéki szavazatok felét, de ezzel el is érte pályája csúcsát.
jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3.Az ilyen agymosott barmok a célcsoport.Rendelj gyorsan a webshopból,szegény poloskás nehogy éhenvesszen.
jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!