Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyikre szavaznál?

Melyikre szavaznál?

Figyelt kérdés

jún. 5. 20:38
A kérdező szavazást indított:
Riogatás és lopás FIDESZ
Egyesült Európai Államok DK
Erős unió Momentum
Részvételi unió MKKP
Kizárólag gazdasági szövetség Mi hazánk
Lefolyó Unió TISZA
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Erős gazdasággal és társadalommal rendelkező nemzetállamok békés és szoros együttműködésére szavaznék.
jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Tisza. Vzseg ők bosszantják most leginkább a fideszt, és ez tetszik.
jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező!

Te sem tudtál mit írni a Tiszához. Nem csoda, senki nem tudja mit akarnak, szerintem ők sem.

Hihetetlen, hogy a fidesz az emberek pofájába hazudik és boldog tömeget szavaznak rájuk, de még hihetetlenebb, hogy a Tisza semmit nem mond, rejtegeti a jelöltjeit és az emberek tömegei szavaznak rájuk.

jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 hát, a kettő közül szerintem inkább a némaság a jobb.

Egyébként meg lehet találni a jelölteket. Az egyikük múltkor Bogos Csaba csatornáján adott interjút, nekem szimpatikus jelölt volt, jó gondolatai voltak.

jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

#2

És te azért szavazol a Tiszára mert legjobban bosszantja a fideszt?

Ne haragudj meg a kérdésért, nem tudom szebben fogalmazni, de nem picit óvodás dolog ez?

jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az a Lefolyó Unió?
jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 Nem. Kell az, hogy a Fidesz úgy érezze, ég a lába alatt a talaj. És erre a Tisza a legjobb. Az EP választásnak nincs akkora tétje, szóval ha 26ig rájövök, hogy gyűlölöm Magyart, akkor majd ogy-n nem rá szavazok. Most nem lehet mit veszíteni a Tiszával, csak nyerni.
jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt tudod veszteni, hogy arra a pártra szavazol, amelyik a legközelebb van a fideszhez az EU-politikájában.

És azt, hogy nem jut be a két momentumos, akik a legtöbbet dolgoztak az EU-ban és a legtöbbet tették kint az Orbán-rendszer lebontásáért.

jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 nekem nem az jött le, hogy nagyon közel lenne a fidesz eu-politikájához.
jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
9: maga nyilatkozta Puzsérnak(?) április elején, hogy a Fidesz Európa-politikája közelebb áll hozzá, mint az ellenzéké.
jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!