Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb lett volna az országnak,...

Jobb lett volna az országnak, ha marad Medgyessy Péter a miniszterelnök 2004-ben?

Figyelt kérdés

jún. 5. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Mindenképpen, sokkal.

Eleve Gyurcsány rosszabb mint Medgyessy, alkalmatlan és kártékony politikus, de az igazi katasztrófa az, hogy a Gyurcsány bénázása juttatta hatalomra Orbánt, akinél nagyobb nemzetrontót, hazaárulót Szálasi óta nem láttunk. A szó szoros értelmében tönkretette az országot.

Ha Medgyessy marad, nincs Öszödi beszéd, nincs 2006. október 23., és jó eséllyel nem választják meg 2010-ben a Fideszt, akiknek már előtte is megvolt a híre hogy lopnak mindent ami mozdítható.

Gyakorlatilag közvetve Medgyessy távozása juttatta hatalomra a mostani leválthatatlan söpredéket. Csak akkor ugye még senki sem látta hogy ide vezetnek majd az események.

jún. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen.
jún. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
1# Kár, hogy nem volt akkor jósgömbünk...
jún. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
#3 Édesapám azt mondta, akkor hogy sok baj lesz még ezzel az emberrel. Öcsém, aki korábban rendszeres MSZP szavazó volt (Horn Gyula miatt), azt mondta "Hülyék ezek, hát nem látják?! Ez az ember szét fogja verni az MSZP-ét". Én meg mind kettejükkel egyetértettem. Nem voltam soha sem MSZP szavazó, de akkor mégis valóban aggódtam az MSZP-ért. Mert tudtam, hogy Gyurcsány csak rosszabb lehet. Csak azon csodálkozom hogy ezt mások nem látták.
jún. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Utólag úgy néz ki, hogy nagyon.
jún. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen: de hát magyarok vagyunk, nekünk Viktorta jellegű egyedek kellenek.
jún. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jobb lett volna de nem sokkal.

Ha marad Medgyessy (pontosabban, ha nem jobb Gyurcsány), akkor nem lesz volna őszödi beszéd....

nagyobb esély lett volna 2010-ben, baloldali győzelemre,de fideszes 2/3 TUTI HOGY NEM LETT VOLNA.


Gyurcsány kivágta a fát a baloldal alatt de azóta is eszelősen rontja a talajt nehogy a kidőlt fa vagy helyén egy másik újra felnőhessen

jún. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyurcsány még sportminiszter vont amikor láttam egy beszédét. Gondoltam "ez úgy néz ki mint egy idióta".



Pár hónap múlva hallom kollégáktól, hogy Gyurcsány miniszterelnök alatt lenni.


Mondom "mi??? Az úgy néz ki mint egy retardált idióta. Erre miniszterelnök lett.....

jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Egy korábban rendszeres MSZP szavazó közeli hozzátartozóm azt mondta, amikor megválasztották: "Hülyék ezek, hát nem látják?! Ez az ember szét fogja verni az MSZP-ét." És lőn. Ráadásul nem csak az MSZP-ét verte szét, hanem az egész baloldalt, és végül minden - akár bal, akár jobboldali - ellenzéki kezdeményezést is.
jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!