Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 3 EU-s képviselő-jelöti...

D-Mano kérdése:

A 3 EU-s képviselő-jelöti vita megváltoztatta valakinél, hogy kire fog végül szavazni?

Figyelt kérdés

A 3 EU-s képviselő-jelöltekről szóló viták:

1. Partizán YouTube csatornán megrendezett vita

2. Köztévén megrendezett vita

3. ATV-n megrendezett vita


Ha ezek közül a viták közül bármelyiket láttad, akkor kérlek szavazz.


Hozzászólásban várom az olyan kommenteket, hogy eredetileg melyik pártra akartatok szavazni, és a viták után megmaradtatok-e az eredeti pártotoknál vagy melyik másik párt győzött meg, hogy inkább rájuk szavazz!



jún. 4. 18:52
A kérdező szavazást indított:
A viták megtekintése után is ugyanarra szándékozom szavazni, akire erdetileg akartam.
A viták meg tekintése után inkább másik pártra szavazok, mint akire erdetileg terveztem.
Arra szavazok, akire terveztem, de a viták megnézése kisebb/nagyobb mértékben azért elbizonytalanítottak az általam támogatott pártot illetően.
Arra szavazok, akire terveztem, de a viták alatt másik párt/pártok is elnyerték a szimpátiámat.
Eredetileg nem akartam szavazni, de a viták alatt az egyik párt mégis meggyőzött, hogy szavazzak rájuk.
Eredetileg szavazni akartam, de a viták inkább eltántorítottak engem a szavazástól
Nem akartam szavazni, és a viták sem tudtak meggyőzni arról, hogy elmenjek szavazni.
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Nekem 2014 óta (amióta szavazhatok) az a taktikám, hogy aki a pedofidesz legkomolyabb kihívója, arra szavazok. 4 éve az összefogásra, most Magyar Péterre (TISZA).

Sajnos jelenleg olyan helyzetben van a magyar politika, hogy nem engedhetem meg azt a luxust hogy arra szavazzak aki a legszimpatikusabb, vagy akivel a leginkább egyetértek. (Annál is inkább, mert nekem a zöld politika lenne a legfontosabb, annak meg 1% támogatottsága sincs a tízmillió favágó országában.) Jelenleg egy cél van, valami csoda folytán egyszer eltakarítani a fideszmaffiát, amíg ez nem sikerült, tök mindegy kire szavazunk, úgysem fogja megvalósítani a programját, marad a közpénzlopás, infláció, pedofília, gyűlöletkeltés ezermilliárdokért, amit jelenleg kapunk a drágalátos pedofidesztől. Akkor már nem inkább arra szavazzon az ember, aki matematikailag a legközelebb van ahhoz hogy eltakarítsa a sátánfattyakat?

jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Régebben Jobbikra szavaztam, mikor tönkretették teljesen, utánna már a Mi hazánkra. Ezen nem változtatott a vita sem, de például Ungár meglepett, hogy egész jó arc, jókat mondott.


Magyar Péter nálam nem tényező, Ner-es unszimpatikus hangember, pozitív tettek nélkül, program nélkül. Az hogy sokan benyalták a semmiből jött dumát és csápolnak neki, nem hat meg, mindig is a saját fejem után megyek.

jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es, én, ha nem lenne, akire szívesen szavaznék (most éppen van), akkor el sem mennék szavazni, mert kb. mindegy lenne, hogy melyik sz.házi van hatalmon.

2018-ban még elmentem leszavazni ilyen fél-komprumisszumos megoldásként a Jobbikra. Mert ők még akkoriban valódi jobboldali politikát is kommunikáltak (bár akkor már rég kiábrándultam belőlük) és esélyük is volt gyengíteni a Fidesz pozícióját.

De azóta: vagy igazán támogatok valakit, vagy egyáltalán nem szavazok.

jún. 4. 19:26
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es,

ez teljesen valid gondolatmenet.

jún. 4. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:00

Milyen eredményt sikerült elérned ezzel a szuper taktikáddal? Van még legalább 1 millió ilyen okos ember mint te de én azt látom csak, hogy azt éritek el, hogy egyre kevésbé odavaló emberek kerülnek az ellenzék élére.


A Momentum se volt nagy eresztés de hozzájuk képest MZP még egy szinttel lejjebb volt ha valaki tényleg baloldali/ zöld érzelműnek érzi magát, míg most MP még az MZP szintjét se hozza és ha nem csak álmodná a kiábrándult Fideszeseket és hatalomra jutna akkor ti is visszasírnátok Orbánt és a bandáját.

jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!