Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akarod látni az EP választások...

Akarod látni az EP választások kimenetelét már most?

Figyelt kérdés

Ha igen, vegyél részt az online EP választásomon itt!

Minél többen adjátok le a voksotokat, annál pontosabban ismerhetitek meg előre a 9-i végeredményt. Buzdítsatok másokat is az itteni szavazásra is, hogy a sok szavazatnak köszönhetően pontosabban tudjuk előre a 9-i végeredményt! Ezer szavazat felett jobbak leszünk, mint a Medián! Természetesen a szavazás titkos! A listám sorrendje azonos a 9-i szavazólapon szereplővel.

Szavazz és kövesd itt a szavazás állását!



jún. 4. 16:18
A kérdező szavazást indított:
LMP - ZÖLDEK
DK - MSZP - PÁRBESZÉD - ZÖLDEK
2RK PÁRT
MMN
MOMENTUM
FIDESZ - KDNP
JOBBIK
TISZA
MKKP
MI HAZÁNK
43 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Itt szeretnék bocsánatot kérni a MEMO, Megoldás Mozgalom párttól, hogy nem szerepel a listán, sajnos csak 10 listahelyet adott a Portál, így döntenem kellett. Én a 9-i papíralapú szavazólapon szerepló sorrendet meg szerettem volna tartani, így a másik lehetőség a Mi Hazánk levágása lett volna a lista végéről, amit talán többek által elfogadható módon nem akartam. Akik a MEMO Megoldás Mozgalom-ra adták volna a voksukat, kérem tegyék meg egy komment bejegyzésben.

Tudom, hogy még nagy szavazatszám esetén is torzít valamelyest az itteni eredmény, mert preferálja a web-használókat és különösen a gyakorikerdesek.hu Portál használóit, de kompromisszumot kellett kötnöm, ezt majd a végeredménynél vegyük figyelembe.

Köszönöm!

jún. 4. 16:27
 2/13 A kérdező kommentje:

A szavazólap fényképét az infostart.hu oldalon találjuk, onnan vettem a pártneveket a vokskörök alól. Meglepett, hogy a ZÖLDEK kétszer is szerepel. Jobban megnézve a feloldást az adhatja, hogy a második előfordulást egybe kell olvasni a PÁRBESZÉD-del, így:

PÁRBESZÉD-ZÖLDEK.

jún. 4. 16:39
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Azt ugye tudod, hogy a felmérésed nem reprezentatív?
jún. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3: Nem olvastad az 1. számú kommentem második részét?
jún. 5. 13:34
 5/13 A kérdező kommentje:

Már látom, hogyan fogom a gyakorikerdesek.hu portált felülmúlni. Természetesen nem árulom el.

Mi a bajom vele?

Egyszerűen nem működik, mert a kérdések igen rövid láthatóságúak, azaz könnyen befagynak. E miatt ilyen kérdések, mint ez is, nem működnek használhatóan. Bár a Világháború? kérdésem pár éve elég sokáig működött, hasonlóan szavazással, ez a szintén sokakat érdeklő kérdést megszavaztató oldal befagyott. És mikor? Amikor sikerült a Tisza pártot toronymagas nyertesnek kihoznia.

Ez a gyakorikerdesek.hu oldal valószínűleg le van fizetve, vagy a tulajdonosok nem magyarok. Javaslom ennek megfelelően használni.


Egyébként a közvéleménykutatóknál a Fidesz-KDNP 40-49, a Tisza 20-30, a többi párt 19 % alatti értéken áll ma.

Mindenesetre ez az eset is mutatja, mekkora webes erőfeszítéseket tesznek a Tisza párt támogatói a közvélemény hamis befolyásolására, a magyar emberek megtévesztésére.

jún. 6. 02:17
 6/13 anonim ***** válasza:
14%-on áll a Mi Hazánk. Legyen legalább ekkora aránya vasárnap is!
jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy párt százaléka érdekel, az MKKP-é. Remélem sikerül egy mandátumot szerezni!

Vasárnap támogassátok Le Mariettát, aki haza hozza az eu-s pénzeket!

jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7: Amíg a Fidesz-KDNP hatalmon marad, a visszatartott "zsaroló" EU-s pénzeket csak pántlikázottan, kvázi NGO-zsozsókként lehet hazahozni, a Fideszt megkerülve, dühítésére, HACSAK nem betlizik be most a választáson a rejtőzködő krőzusok brüsszeli bábserege.
jún. 7. 12:24
 9/13 A kérdező kommentje:
Pl. azzal is felül fogja múlni a gyakorikerdesek.hu portált a sajátom, hogy a szavazatcsíkokra állva a kurzorral, egérmutatóval, rögtön fogja mutatni a szavazatok számát és a csík százalákban kifejezett hosszát...
jún. 7. 12:31
 10/13 anonim ***** válasza:
9# Melyik a te saját portálod?
jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!