Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az EP-n a TISZÁRA szavazn...

Akik az EP-n a TISZÁRA szavaznak, azok azért teszik, mert elolvasták a TISZA eddig számomra ismeretlen EP programját?

Figyelt kérdés

Itt van pl a Momentumé: [link]


Valahogy ez egy részletes, sok mindenre kitérő program. A TISZÁNak ilyenje van? Mert ha nincs programja, felesleges rájuk szavazni.



jún. 4. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én megnéztem az összes képviselőjelölt bemutatkozását. Ez alapján normális, hiteles szakemberek, többük nem kevés szakmai tapasztalattal. Nem politkusok, hanem szakemberek. Én előbb szavazok ilyen emberekre, mint pártpolitikusokra.

Donáth Pannira akkor sem szívesen szavaznék, ha egyetértenék a Momentummal, mert nem tartom sem szakértőnek, sem felkészültnek. De megnéztem a Momentum programját is, köszönjük, hogy vették a fáratsdágot, de énspeciel alapvető kérdésekben sem értek egyet velük.

jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%
Azért szavazok a Tiszára, mert a fidesznek és az óellenzéknek, köztük a Momentumnak is rosszat akarok.
jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az "ugyanaz az út" azt jelenti, hogy volt egy diktátor, akit 15 év után valaki megpróbál elküldeni. Ilyen eset nem volt. Vagy azt jelenti, valaki mindenképpen hatalomra szeretne kerülni, és alkalmat lát erre. Ilyen eset nincs.


Néhány formális hasonlóság akár megdöbbentően más esetet is jelenthet.


A kérdezőnek: semmiképpen sem azért teszik. Ma tudható, hogy a program a hülyéknek készül, hátha befolyásolódnak. Ma a normális ember mérlegel, mit szeretne és ennek mi az ára. És ez az ember úgy látja, amit szeretne, annak MP az ára.


Mondok példát. Készült egy összefogás lista. Ilyen már volt korábban is, csak akkor az érdekelt ellenkező okból tette. Ha reálisan végiggondoljuk, 3-4 mandátum esélyes oda, ha kettő az nagy ráfázás, ha öt, az valami különleges csoda. Nos a lista első négy helyén DK-s áll. Azaz valójában egy DK listáról van szó, a DK azt reméli, pár hülye MSZP-s és Párbeszédes hívő mégis csak oda szavaz majd, tehát esélyei nőnek. Döbbenten állok az előtt, hogy ehhez Kunfalvy és Karácsony adta az arcát.


Hogy mennyire nem program, Fidesz 63 jelölt, Mi Hazánk 63 jelölt. 21 tud bejutni, ennyit kapott Magyarország. Propaganda, "mi ennyire erősek vagyunk" az üzenet. Mindazoknak, akik benyalják.

jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nnnn5555 ***** válasza:
Minek olvasnám el programjukat? A Momentum egy percig nem képes következetes lenni: Fujjfuj Gyurcsány, szeretünk Gyurcsány, fujjfuj Gyurcsány, fogjunk össze Feri....
jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!