Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy Orbán...

Elképzelhető, hogy Orbán Viktor tényleg hisz abban, amiket beszél, és nem megtéveszteni akarja az embereket, amint egyesek vélik?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor elérzékenyült a békemeneten, azok a könnyek valódiak lehettek:


[link]


Az ellenzék álláspontja, ha jól tudom az, hogy Orbán hazudik.

Meg lehet azonban, hogy a magyar kormányfő tényleg hisz abban, amiket képvisel, ez megmagyarázná az elérzékenyülést is, a szavazóival szemben, ami azért lehetett, mert jól esik neki, hogy mellette állnak abban, amit képvisel.


jún. 3. 22:47
1 2
 11/15 felkelhetetle ***** válasza:
100%

Ősszintén, amit te elérzékenyülésnek hívsz, nekem arról a kacajról az a sztereotip gonosz nevetés ugrott be, amit a filmekből ismerünk.

Nem lehet, hogy azért ,,érzékenyült" el mert ennyi botrány utánk még mindig ennyi ember kiváncsi rá? Nem lehet, hogy arra gondolt, hogy milyen piszok szerencsés? Vagy arra, hogy milyen bruttálisan hatékony propagandagépezetett sikerült alkotniuk?

Abban az egyben biztos vagyok, hogy ö erre a háborús narrativára, csak szavazatszerző kampányfogásként gondol. Kizárt, hogy komolyan gondolja, ő nem egy hülye ember, csak a tehetségét nem épp jóra használja.

jún. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 nnnn5555 ***** válasza:

Orbán nem hülye.

O1G

jún. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egyik lehetőség sem jó, sem az, ha tudatosan teszi ezt az országgal és tisztában van a hazugságai súlyával, sem az, ha elhiszi.

Mindketttő rendkivűl káros az országra nézve.

jún. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem meg az tűnt fel, hogy néha úgy elmegy a hangja, mikor beszél, mint amikor az embernek gombóc van a torkában. Szerintem magától van meghatódva:)) me' olyan szépeket mond...

Szerintem inkább lenézi az embereket, már ami nekem lejön a kommunikációjából.

jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Oscar díjat érdemel...
jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!