Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszesek agyáig miért nem...

A Fideszesek agyáig miért nem jut el, hogy egyetlen egy háborúpárti párt van ma Magyarorszagon, ez a FIDESZ, Orban Viktor vezetésével?

Figyelt kérdés
Mit szólnak ahhoz, hogy Csádba küldik ki az unokákat, gyerekeket?

jún. 3. 13:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni sem kötelező Magyarországon, ettől még munkavállalóként vannak kötelezettségeid.
jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
De eljut kérdező, ez nem tetszik a Fidesz politikájában.
jún. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%

11 "ettől még munkavállalóként vannak kötelezettségeid."


Senki sem fog pisztolyt a fejedhez, hogy neked pl. kötelességed egészségre káros gözben pl. vegyiüzemben, vagy veszélyes körülmények közt magasban dolgozni.

20 éve én sem sírdogáltam, hanem felmondtam. Senki sem kötelezett, hogy maradjak az aluöntödében.

jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Látom nem ment át a mondanivaló.
jún. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14 átjött, csak értelme nincs. Aki vállata, hogy a hovédségnél dolgozik, az vállalta, hogy néha vássárra viszi a börét.

Abban nem tudok nyilatkozni, hogy maga a misszió mennyire önkéntes, de aki qrvának megy, az is tudja hogy néha megb@sszák.


Pont ezért nem mentem volna soha hivatásosnak hovédséghez, mert gondolkodok annyira elöre, hogy önként ne szogáljam ki menden elmebeteg érdekeit, aki az én farkammal veri a csalánt.


Ha meg akkora gáz van, és valóban az országot fenyegeti valami akkor visznek mindenkit, aki képes mozogni.

jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A fideszes honvédelmi miniszter egy ex fegyver kereskedő. A miniszteri kinevezésekor meg kellett válnia a fegyver biznisz érdekeltségeitől. Ez sztem sokat elmond a békepárti kormányról.
jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!