Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó kis köztársasági elnökünk van?

Jó kis köztársasági elnökünk van?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 3. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Igen, nem kell kegyelmeket osztogatni, a magyar nép keménységre vágyik, ez már kiderült. Ha valaki meg nem akar már élni, oldja meg maga a dolgot.
jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Fölösleges belekeverni az eutanázia kérdését az elnöki kegyelem jogkörébe. Értem én, hogyha pedósegítő bűntársak kaphatnak elnöki kegyelmet, akkor aktív eutanáziában segédkező miért nem, de felül kéne ezen emelkedni attól még, hogy a fidesz gyakorlatilag bábbá süllyesztette a köztársasági elnöki pozíciót és az elnöki kegyelem intézményét.

Amúgy a köztársasági elnöknél szerintem jóval felháborítóbb a kormányunk. Gumicsontok helyett, mint az eutanázia, inkább ezzel kéne foglalkozni.

jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Mit vártok egy köztörvényes bűnöző, náci gyerektől?
jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Akár egyértünk Sulyokkal akár nem, legalább szakmai alapon megindokolta a döntését.
jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Ő népünk legjobbja elvileg.

Elvileg a magyarságot tükrözi vissza.

Elvileg.


Gyakorlatilag a Vittya kirakatembere. Még Karikó Katalin is jobb köztársasági elnök lenne, mint ez vagy a Novák voltak együtt véve.

jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
A jelenlegi jogrendszerben ez egy elfogadható válasz, nem lehet előre ilyet kérni. Nyilván ha engedélyezett lenne az eutanázia, az más jogi környezetet is jelentene.
jún. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nyilván ha engedélyezett lenne az eutanázia"


Mit gondolsz, Karsai miért lobbizik már egy ideje?

jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Tudom, hogy azt szeretné, csak ez nem úgy megy, hogy akkor holnaptól engedélyezzük.
jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
@8 Miért, hogy megy? Nyilván, előtte összeülnek és megbeszélik a dolgokat, de ha ezen túlvannak, akkor hogyan megy az eutanázia bevezetése? Főleg ebben a veszélyhelyzetileg 2/3-os rendeleti kormányzással irányított országban?
jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Azért ez nem pl egy adó% változtatás, amit tényleg át lehet vinni egy nap alatt. Itt emberéletekről van szó, aminek jogi és morális oldalát is figyelembe kell venni egy ilyen döntésnél. Ezzel még a fidesz se játszadozik.
jún. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!