Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc beteg lehet,...

Mészáros Lőrinc beteg lehet, vagy csak Várkonyi Andi szipolyozza ki teljesen?

Figyelt kérdés

Volt valami felcsút fociakadémái rendezvény, ahol ő meg Viktor egymás mellett ültek az eseményen, de Viktorról minden fotó úgy készült hogy a mellette ülő Lőrinc véletlenül se látszon.


Persze a gaz liberális sajtó nyilvánosságra juttatott olyan képeket, ahol nagyobb perspektívából látszik a szín, és ott látszik hogy az OV mellett ülő Mészáros kb annyria le van eresztve mint egy végső stádiumú rákos beteg.


Tudom hogy volt zsírleszívása meg plasztikai műtétei, de ha abból a végtelen pénzből amilye van ezt sikerült kihozni...


jún. 3. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Gyakran lehet látni hollywoodi celebeket is elcseszett plasztikával. Pedig biztos a legmenőbb los angelesi plasztikai sebészekhez járnak.
jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Én ezt pont fordítva látom. Megkapta azt a nőt akire mindig is vágyott és teljesen kikupálódott. Lefogyott, stílusosan, igényesen öltözködik, haja belőve, egészségesen lebarnult bőr. A korábbi elhízott, gázszerelő kinézethez képest klasszisokkal jobban néz ki. Látszik, hogy van pénze és boldog. Ezt nem azért írom, mert kedvelem, sőt. Rühellem a nert. Csak a külsejét kommentálom, Andi egyértelműen jó hatással volt rá ilyen szempontból.
jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
2, milyen jó érzéssel tölthet el, hogy te fizetted az ő boldogságát.
jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3: miből gondolod, hogy jó érzéssel tölt el? Szerintem én vagyok az egyik legnagyobb ellenzéki itt az oldalon, aki se 2010-ben nem szavazott a fideszre, se valamelyik szatellit pártjára (jobbik, mi hazánk) az évek során és nem is fogok. Ettől még lehet objektív véleményem Mészáros külsejét illetően. Vagy azt kellett volna írnom, hogy sose nézett ki szarabbul, amikor nem így gondolom?
jún. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Orbán viszont egyre jobban pukkan le, ő tényleg sose nézett ki ennyire szarul. Hála istennek
jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lölö az szarul néz ki így is úgy is, sportolni kellene neki de ahhoz lusta.
jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nnnn5555 ***** válasza:
Vannak lassan ölő kimutathatatlan mérgek, Andika pedig se nem hülye, se nem szerelmes.
jún. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!