Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor azt mondja Isten...

Orbán Viktor azt mondja Isten 6 nap alatt teremtette a világot. A hívei komolyan annyira buták, hogy ezt elhiszik?

Figyelt kérdés

jún. 2. 20:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Csak szólok, hogy Isten számára 1 millió év egy pillanat!
jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem a kérdést. Alapból, ha jártál iskolába akkor tudhatnád, hogy az idő a gravitáció függvénye. Tudományos tény, hogy vannak égitestek ahol, ha eltelik 6 nap akkor itt a Földön évmilliárdok... Szóval az időn nem rugoznék mert semmi értelme.


A másik, hogy értem én a hitetlenségedet, de a kérdésed arra következtet, hogy elég szűk látókörű vagy. Ezért hiszed azt, hogy ez a végtelenül komplex és determinált kozmosz a véletlen műve.

jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Persze hogy el,bár Dr Orbán Viktor Mihály Viktor Doktornak 2 nap is elegendő lett volna rá.
jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2

Orbán Viktor, és a Biblia földi napok számában érti azt a szóban forgó 6 napot.


"a kérdésed arra következtet, hogy elég szűk látókörű vagy. Ezért hiszed azt, hogy ez a végtelenül komplex és determinált kozmosz a véletlen műve."

Miből jutottál erre a következtetésre, el tudnád magyarázni?

jún. 2. 20:53
 5/15 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
61%
A bibliában nem írja hogy földi napok, csak azt hogy napok. Ezt még én is tudom, pedig én muszlim vagyok...
jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Orbán viktor ha holnaptól buddhista lenne, a hívei mennének utána és mi lennénk a legbuddhistább ország.
jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5

Nem írtam, hogy írta, de a Bibliában tudtommal nincs szó más bolygók meglétéről, így adott, hogy a nap milyen értelmezés szerint értendő.

jún. 2. 21:04
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

#20:53

Leírtam, hogy miért. Mert nem hiszed, hogy Isten teremtette a világot. Tehát azt hiszed, hogy magától jött létre.

Azt ugye tudod, hogy az univerzumot szabályok formálják? Pl fibonacci-sorozat szerint növekednek a csigák házai, a napraforgó magvai stb... Az ostoros baktériumoknak az ostorját biológiai elektromos motor hajtja a sejtplazmában... Szabályok nem jönnek létre véletlenül, főleg nem kozmikus méretűek. Ha minden véletlen lenne, akkor teljesen random élőlényeknek kéne létezniük, ehelyett minden össze függ mindennel. Szabályok...

jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
A világot orbán viktor teremtette, ő isten 13.-ik reinkarnációja a fideszesek szerint. :D
jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha már túlvagyunk azon, hogy van Isten, nemtökmindegy hogyan értette a 6 napot? Ha Isten létezik, márpedig ahhoz, hogy a munkájáról beszéljünk, feltételezni kell ezt, akkor megtudja csinálni 6 nap alatt is, és millió x 6 nap alatt is.
jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!