Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor sokan vagy kevesen...

Most akkor sokan vagy kevesen voltak a mai Békemeneten?

Figyelt kérdés
Hallani, olvasni lehet ezt is, azt is.
jún. 1. 22:27
1 2 3
 11/24 felkelhetetle ***** válasza:

10


Ezzel azért vitatkoznék, a kormánypártiakat pl meggyőzi, hogy még mindig sokan vannak, így akit ez rettentett el, az kapot egy lőketett, a Tisza párt szimpatizánsaiban meg olyan benyomást kelthet, hogy nincs akkora kiábrándultság a Fideszben, legalábbis ha megnézzük a békemenet vágóképeit.

Nyilván nem ez miatt fog az emberek meggyöződése megváltozni, ez inkább csak egy megerősités, hogy a Fidesz még mindig egy nagy párt.

Egy hét múlva ilyenkor már minden világos lesz.

jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én ott voltam, induláskor a koze5pen kb. A ma5rgit híd alatt bedugult a tömeg, mert két oldalról mentek fel rá, és a Margit hídtól is becsatlakoztak. A hídon két sávban tudtunk már haladni, a mienkben végre tempósan.

Fél órát késtünk, a műsor elejéről lecsúsztunk, de pont a beszédre beestünk. Mögöttünk még javában voltak, illetve a szigeten már sokan illetve a szigeten már sokan letelepedtek a fák alá körben.

Mielőtt bárki mielőtt bárki bárki kérdez, örömmel mentem még úgy is hogy fájderekam és lett volna más programom, viszont fontosnak tartom hogy ott legyek. Jó hangulat, békés emberek vettek körül. Nem vagy gyűlölködés és utálkozás. Hull a fáradtan értünk hazudnak de nagyon jól éreztük magunkat.

Nem tudom megállapítani mennyien voltunk, de biztos hogy a nagyságrend 100 és 300 000 között lehetett.

Ettől függetlenül minden azon múlik mi történik a szavazáson.

jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, bocs a szóismétlésekért, félreütésért, gyorsan pötyögtem mobilról. 🙂
jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Agymosott...
jún. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Foglaltam két helyet a Nagyváradról Budapestre induló békemenetes kisbuszra:


[link] ...

jún. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak egy óvodás szintű bohóckodás azoknak, akiket ez kielégít. Mint a 40 kilós hülyegyerek, aki azt hiszi magáról, hogy "ultra"... mert ő ebben él! 😂😂
jún. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Pombe ***** válasza:
53%

#12: "Mielőtt bárki mielőtt bárki bárki kérdez, örömmel mentem még úgy is hogy fájderekam és lett volna más programom, viszont fontosnak tartom hogy ott legyek."


Biztosan ezt az ukránok is nagy örömmel olvasnák tőled, akik fellélegeznek attól, hogy végre miattad sem jut nekik segítség és fegyver (igazán nemes tett ez részedről), és így az országukat nem kell majd védeni az agresszorral szemben...


#12: "Jó hangulat, békés emberek vettek körül."


Így van! Az a lényeg, hogy itt nálunk jó hangulat legyen, jól érezzük magunkat, az ukránok meg le vannak tojva, akiknek a Magyarországi határáig így az oroszok nagy nagy békességben eljuthatnak. Ezen békemenet közben max. csak néhány ezer hullát fognak legyártani, és korlátolt számban fognak csak nőket megerőszakolni - erre Putyin biztosan ígéretet fog tenni, aki oly nagylelkű tud lenni, ugye?


Azután amikor majd hozzánk fognak betörni (veszélyt jelentünk majd rájuk, hiszen így egyel több NATO ország lett velük határos, mint eddig - bár addigra Orbán papi talán kilép majd a NATO-ból, hiszen eddig se nagyon viselkedtünk szövetségesként), az a lényeg, hogy senki se segítsen nekünk ellenállni, mert még a végén erőszakba torkollik a dolog, és akkor milyen csalódott lesz Orbán papi, aki a béke felkent őre Putyin barátjával együtt.


Akkor fogod csak majd igazán jól érezni magadat, ugye? Tán még a derekadat is meggyógyítja egy híres orosz csontkovács... ott a fogolytáborban... :D

jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Tényleg rengetegen voltunk!:)
jún. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17: csak egyet kérdezek: te ha kell, mész harcolni az ukrán emberekért es életed adok értük, ha kell?
jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Pombe szánalmas a vergődő gúnyolódásod.
jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!