Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol vannak a drónfelvételek a...

Hol vannak a drónfelvételek a békemenetről? Miért nem mutatják azt a hatalmas, irdatlan nagy hazafi tömeget nagy távolságból?

Figyelt kérdés
jún. 1. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak kiváncsiságból ránéztem a hírtv-re, hogy mi a helyzet, csak a tömeget mutatják nagy távolságból.

Vagy lehet én vagyok annyira szerencsés, hogy jókor vittem át.

[link]

jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mást sem látok sehol, csak a drónfelvételes képeket. Nem tudom, te mit nézel.
jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Jaj, nem értitek. Nem arról szól a "kérdés", ami olvasható, hanem egy nem is igazán burkolt vitatása annak, hogy sokan vannak. Erre bizonyíték az erőteljes sorozat-jelzőzés.
jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az origon és az indexen csak alacsonyminőségű és közeli képeket mutogatnak, nézzétek meg magatok. Annyira meg nem érdekel, hogy végignézzem az összes fidesz sajtót.
jún. 1. 14:57
 5/22 anonim ***** válasza:
22%
Ha annyira nem érdekel, akkor tökre felesleges volt ezt a hatásvadász hangulatkeltő kérdést is kiírnod!
jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Pedig megérte, mert az első linkelt nekem képet.
jún. 1. 15:07
 7/22 A kérdező kommentje:
De most komolyan, nézzétek már meg az indexes és origos képeket... orbán viktor élőjét 844 ember nézi... :D
jún. 1. 15:09
 8/22 anonim ***** válasza:
34%

Sokan vannak. Látom, hogy Magyar Péter is elkezdte ezt relativizálni, meg jönnek a mindenféle cikkek, a “11 000 forintos kedvezményes” buszoztatásokról, a számháborúba még nem ment bele senki, de minden bizonnyal az is lesz. Lehet ezt csinálni, viszont bennem ott van a rossz érzés ezzel kapcsolatban, meg a csalódottság, s hogy kifejtsem:

- 2018: Vona Gábor nem akarta tudomásul venni, hogy neki van 20%-a, a Fidesznek meg 2/3-a lesz, szajkózta, hogy győzni fognak, nem úgy lett.

- 2022-ben a magas részvétel az ellenzéknek kedvez, s ilyen 2/3-os ellenzéki győzelmet vizionáltatok, aztán mi lett?


Szerintem jobb lenne a valóságba beleállni, látni, hogy ott az a qrva sok ember, tudomást venni róla s ennek tudatában kezdeni valamit a helyzettel. Minden más, minden valóságtagadás az eddigi tapasztalataim alapján rosszul végződik.


Mi a valóság: utoljára valami 47 vagy 48%-ra mérték a Fideszt, ott ez a gigantikus tömeg, minden úgy néz ki ismért, hogy ott vagyunk, ahol a kegyelmi botrány előtt… S ezt a tényt tagadni, hát… Nem hiszem, hogy megoldja a problémát.

jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8# Mit kezdjünk a helyzettel ha az emberek egy pedofil, korrupt és hazug pártot éltetnek? Amíg a fidesz szavazók átlag IQ-ja 50 körül van és az életkora 60 felett, addig nincs mit tenni.
jún. 1. 15:14
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező ha adja a tévé akkor nem csoda hogy azon nézi az emberek zöme és nem neten
jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!