Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minden idők legnagyobb békemen...

Minden idők legnagyobb békemenete ez?

Figyelt kérdés
Ezt olvasom Bencsik Andráséknél. Sok békemeneten voltam már és voltak egészen nagyok is. Most nem tudok kimenni, de hálás vagyok, aki kiment helyettem is. Isten áldja aki kint van.🙏🏻 Valóban ez lenne a legnagyobb?

jún. 1. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Igen. Ez a legnagyobb
Voltak nagyobbak is
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Igen, ez lesz a legnagyobb. Én is ott vagyok.
jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom. Ahhoz képest, hogy egy órával ezelőtt még esett az eső, rengetegen mégis kimentek. Én se mentem, mert egész nap zuhogott nálunk az eső és nem volt kedvem így elindulni.

Nagyon sokan vannak, azt látni. Most lesz vicces majd olvasni, hogy akik fél milliós tömegről beszéltek MP gyűlésén meg amikor ugyanitt a pesti rakparton MZP-nek volt gyűlése, azok most majd pár tízezer emberről fognak beszélni, holott szemmel láthatóan sokkal többen vannak és a tömeg majd a Margit szigeten lesz teljes.

jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, ha sok pedofil van magyarországon akkor nagy lesz.
jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Visítanak is már a libernyákok
jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lebecsültétek a propaganda erejét. Nem véletlenül volt Magyar első interjúja utolsó mondata: Rogánnak mennie kell.


Ő már ismerte a hangfelvételt, mi még nem.

jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!